1. 1.
    Kaldı mı böyle sevgililer dedirten cinsten bir sevgilidir... Gözlerim yaşardı resmen.. Ben hayatım boyunca böyle bir erkek olamadım..

Tüm alkışlar, tüm helal olsunlar sana beyzanın sevgilisi... Bu arada beyza da az değilmiş bana kalırsa.
    beyzanın sevgilisi

edit: vallahi başlığı çalmadım la. arkadaş whatsapp grubunda paylaştı bende başlık açayım dedim. ekşi okumam ben ekşiçi piçleri de sevmem.
    5 -7 ... ucan daire baskani
  2. 2.
    Gereksiz bir hava atma, koruma, kollama, sahiplenme içgüdüsü.
    ... kahhar
  3. 3.
    adam gibi adamdır. gavatlığa savaş açmış bir antimeriçist militandır.
    11 -2 ... masklavi
  4. 4.
    Beyza sevgilisi mi kopegi mi bu ne amk dedirtir.

Beyza da bu herifle beraberse gebersin amk.
    15 -3 ... ruut altmis alti
  5. 5.
    Gercek bir hanzodur. Beyza da hayati boyunca evde oturup yemek, bulasik, utu derken psikolojisi bozulacaktir.

Gerci psikolojisi simdi de bozuk olmali ki sevgilisinkn sunu yapmasina izin vermis.

Bu adam evlendiklerinde ise giderken kapiyi da ustune kitler kizin. Bir yangin ciksa olur gider o da yazik.
    11 -2 ... deniz sacli kiz
  6. 6.
    seninle işim yok kardeşim, beyza' ya ver telefonu.
    15 -2 ... birkilobytealabilirmiyim
  7. 7.
    21. Yüzyıl ortadoğusundan bir kesit.
    4 ... yaz yaz yaz geldi
  8. 8.
    Beyza kim?
    1 ... ayneen
  9. 9.
    Her kimse temiz bir dayağı hak eden birisi. Adama demezler mi, be g.vat, madem o kadar kıskanç birisin, önce sevgiline söz geçir o zamanda hesabını kapatsın. Daha onu bile yapamayan, elin adamına ne yapabilir.

Birde aydinoglu ve saz arkadaşlarını tanımamış bu. Mesela ben bunun sevgilisini iki saniyede tavlarım.
    4 -3 ... aydinoglu ventage
  10. 10.
    (bkz: selamın aleyküm arkadaşlar ben dj dikkat burası şanlıurfa)
    3 ... asiksiz masuk