bugün

ankara'da bolca satılan maden suyudur. kızılay maden suyu kumda oynasın.
Evrenin en iyisi. Hakediyo bunu.
Bir kızılay değildir.
ülkenin en güzel maden suyudur günde bir tane içilmeli , diğer maden suları yanına bile yaklaşamaz hem bunla çörçil yapınca daha fazla köpük çıkıyor.
Leziz maden suyu.
Sodanın kralı. Kola gibi allah carpsin. Bir de şu sikindirik kizilayla kınıkla karşılaştırmasalar.
Tadı fena deil muadillerine göre iyi bile sayılabilir.
var sa günde altı tane içtiğim yoksa da gidip alıp içtiğim ama hep içtiğim içecek, açılırken ille bir şampanya havası verir tribini atar şeklini koyar, mineralliyim ama tripliyim havalarında bir içecektir açarken dikkatli olunması gerekir.
Kızılay entrysinin yeniden canlanmasından sonra açılan başlıktır. ama evet en temizi o dur sarıkızla beraber .
Benim de en sevdiğim maden suyu olmasına rağmen fazla içilmemesi gerektiğini biliyorum. Çünkü içindeki florür insana zararlı, beyne zararlı.

Florür var, fazla içmeyin diyorum. Eksi alıyorum. Fazla için de Geberin mi diyeydik ddsfgrbhngb
Sarıkızla birlikte en iyi maden suyu markasıdır. Yine de alttaki resmi açıklayamaz bu durum.
görsel
bilen bilir bir kızılcahamam maden suyu değildir.

ama ikisinin ortak bir noktası var, ikisi de yerinde ankara merkeze göre daha pahalı satılıyor.
Marketimiz'de Kolisini 9 tl den sattığımız maden suyudur.
görsel
Havuçları ve kurusu ile yarışır.
mal bul bana kazım diyecek seviyeye getiren mineralli suyumuz.

azaltmaya çalışıyorum inşallah başaracağım bu gün sadece bir tane içtim.

(bkz: kazım suyum geldi)
Sudan daha çok su dur. içmesi bağımlılık yaptığı gibi gelip buraya yazması da öyle.
Geğirtmeyen maden suyudur.
bolca tükettiğim maden suyudur.
Tek marka tek kral.
Beypazarı helal sana.
içimi kolay tesiri yüksek maden suyu.
Su an icilen soda.
neredeyse her gün içtiğim maden suyu markası. bir insan maden suyunu en fazla benim kadar sevebilir.
Bimden 6li paketler halinde alip dolaba doldurdugun maden suyudur.

Iyidir, hostur.
şekli itibariyle çok güzel şeyler yapılabilir. if i was a girl of course. of course yani yok daha memeler. bir de erkek halimle mi güzel şeyler yapayım. saçmalıyorsun şu an.