1. 1.
    beyoğlu nda ölü bulunan eski ingiliz ajanı

istanbul, Karaköy’de 11 Kasım Pazartesi günü James Gustaf Edward Le Mesurier adındaki ingiliz vatandaşı evinin yakınlarında ölü olarak bulundu. Çevre sakinleri gece tartışma sesleri duyduklarını belirterek ingiliz vatandaşı James Gustaf Edward Le Mesurier’in öldürülmüş olabileceği şüphesini dile getirmişti. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Haberin detayları:

http://www.sozcu.com.tr/2...ili-aciklama-5446676/amp/

----------

adam çok karizma ya. Oyşşh.
    6 -7 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    Bay bay big benini siktiğimin ingiliz piçi.
    3 -2 ... edgy laik boi
  3. 3.
    Ajanın eskisi olmaz. Gibi geliyor bana.

O değil de, adam ne güzel yerde ev tutmuş lan! Ne güzel ev. Karaköyde böyle yaşanabilindiğini bilmiyordum.

Yaşayamamış gerçi..
    2 ... jalehan
  4. 4.
    su testisi su yolunda kırılmış.
    o degil de tam bi 007 tipi var adamda.
    2 -1 ... kiytirik
  5. 5.
    Lan adamın fotosu film karesinden bir sahne gibi aynı.
    1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    Kesin gazinolarda birine borcu vardir. Bizim esnaf ajan filan dinlemez ondakkada değişir herşey.
    1 ... sualci
  7. 7.
    Eski ajan olmaz.
    Bir kere ajan, daima ajan.
    2 ... la gazoza
  8. 8.
    baba adam bilindiğine göre ajan.. yani bilindik yöntemlerle bu adamı öldürmen mümkün değil.. işin içinde bir iş vardır elbet ama biz öğrenecek miyiz sanmıyorum..
    ... umrumda degil
  9. 9.
    Ahmet ümit 'in romanının adını getirdi aklıma
    (bkz: beyoğlu nun en güzel abisi)

o da cinayet romanı idi.
    Güzel bir adammış ama iyi işler yapmamış.
    Gerisi allah ile onun arasında. Bence ajanları hizmet verdikleri hükümetler öldürüyor her zaman. Niye yaşlanıp bunadiklarinda parktaki çocuklara bile yillarca görev adı altında yaptıklarını anlatmalarina göz yumsunlar ki?
    4 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
  10. 10.
    Çok özür diliyorum bu şahıs bir can taşıyordu, ölmüş. Lafiım bu olaya ve şahsa değil. Duyar kasan piçlere; kardeşler, aileler topluca canlarına kıyar olmuş. Bu memleketin vatandaşı, insanı için bir cümle, bir salise sarfedin.
    2 ... huzursuz adam