1. 1.
    " yemekteyiz " programında beynindeki loblardan bahseden yarışmacı kadının lob tespitidir.

https://odatv.com/beynimd...iliyorsunuz-11041812.html

(bkz: sözlük kızlarının lob sayıları)
    5 -1 ... teflon
  2. 1.
    ''Siz benim beynimdeki lobları nereden biliyorsunuz, ben beynimde lob olduğunu bilmiyorum'' diyen Yemekteyiz yarışmacısı, ''zeki insanlarda iki lob vardır derler' sözüne 'o zaman bende 5 lob'' var diyerek yanı verdi.

gönül isterdi ki şu olay cibuti'de ne bileyim uganda'da falan yaşansaydı ama maalesef bir gecede cahil bırakıldığını iddia eden ve cehaletiyle övünmesiyle ünlü olan ülke türkiye'de yaşanıyor.

http://www.cumhuriyet.com..._medyada_gundem_oldu.html
    1 -1 ... hobin rood
  3. 2.
    lob olması için önce beyin olması lazım. tipe bak tövbe et imana gel! aman allah'ım!
    2 -2 ... ecinni
  4. 3.
    (bkz: cringe)

Bir yemek programında konu nasıl beyin loblarına geldi onu da anlamadım.. Hakaret etmek bu kadar bilimsel olmamalı.
    1 ... armady
  5. 4.
    2 beyinde 2 götte toplam 4 lop var. Birini nereden buldu acaba!
    4 ... xyclonb
  6. 5.
    Bence zeki insanlarda iki lob vardır sözü çok yanlış. hele bu konuda hiç bir fikri olmayan biri için çünkü beynin şeklinden dolayı her insanda iki lob var.

Ama yemekteyiz programının kışkırtıcı atmosferinden dolayı böyle saçma diyologlara şaşirmiyorum. insanların altta kalmama hırsı böyle saçma durumlara mahal verebilmekte.
    1 ... betonayakkabi
  7. 6.
    kimbilir kalbinde kaç karıncık, kaç kulakçık var ablasıdır.

(bkz: aman tanrım didim)
    1 ... torunusamil
  8. 7.
    Bende lob var mi diyerek iyice batan yarışmacıdır.
    3 ... gercegintakendisi
  9. 8.
    Frontal lob
    Pariatal lob
    Occipital lob
    Temporal lob (x2)

Her insan gibi 5 lobu olan yarışmacıdır. Siz cahiller de ilkokul bilginizle elalem ile dalga geçmeyin.

Not : Videoyu izlemedim.
    3 ... sacma sapan konusan adam
  10. 9.
    Oy verdiği partiyi tahmin edebilirsiniz.
    2 ... inheritance vice