1. 1.
    ilk olarak “beynimde lob falan yok sen nereden biliyorsun benim beynimi” dedikten sonra karşısındaki kişi “zeki insanların beyninde iki lob olur” dedikten sonra ama benim beynimde 5 lob var diyen kişidir. Bu arkadaş %100 imam hatip mezunudur çünkü düz lise mezunu bile insan beynini bilir.
    (bkz: imam hatipler kapatılsın)

https://www.sozcu.com.tr/...im-beynimi/?video=x6hlsrt
    15 -13 ... shizi
  2. 2.
    her seçimde akp'ye oy vermektedir.
    6 -1 ... diskapininmandali
  3. 3.
    tuhaf beyan.

belki vardır lan hemen şeetmeyin. *
    ... system error
  4. 4.
    Bi kere adamın zeki insanların beyninde iki lob olur demesine mi yansam, yoksa beynin gerçekten de 5 lobdan oluştuğunu o kadının sallayıp tutturmasına mı bilemedim.

Beyin sağ ve sol olarak iki taraftan oluşur ve 5 loba ayrılır. Frontal (ön) lob, parietal (yan) lob, oksipital (arka baş) lob, temporal (şakak) lob, serebellum (beyincik) lob.

Ulan*
    10 -1 ... mahlassiiz
  5. 5.
    Kadın ben çok zekiyim demek için klasik sayıyı artırma yolu ile üstünlüğü kurma çabasına girmiştir. Öte yandan Acun Ilıcalı yönetimindeki hiç bir programda herhangi bir gerilim, kriz ya da olağan dışı bir olaya şaşırmak da bir tuhaf. Adam bu yolu seçmiş. Sıradan bir olaydır.
    ... sogeking
  6. 6.
    kadın sanırım kürt kökenli. hepimiz kardeşiz evet.

ama bu chp liler dikkat ettiyseniz bugünlerde kürtlere laf etmiyorlar. hdp'yi kızdırmamak için. hani ittifak yapacaklar ya. türbanlı vs. diye sardılar. aman dikkat edin ha saadet partililer görmesin onlarla da ittifak şansınız var ya afksdfsjdj ulan bu chpliler adam olacak da ben de göreceğim.
    1 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  7. 7.
    Bugün kendisini izledim de. Üzüldüm be. Kendi evinde bile yarışamamış kadıncagiz.
    2 ... gercegintakendisi
  8. 8.
    Kullanamadıktan sonra 15 lob olsa kaç yazar.
    1 ... flat head
  9. 9.
    Umarim götündeki lob sayisiyla karistirmamistir.
    ... primer bond kompozit
  10. 10.
    Yine de lobu olduğundan pek emin değiliz.
    Onun yalancısıyım.
    ... seker bebegi