1. 1.
  Fransa'da, bacağındaki ağrılar nedeniyle doktora giden bir memurun yaşadığı şok edici haber.. Memurun beyninin hem küçük, hem de "içinin boş olduğu" ortaya çıktı.

  ismi açıklanmayan 44 yaşındaki memurun beyin boşluğunun çok büyük olduğu görüldü. Ayrıca, kafatasının ortasında kalan bu boşluğun büyüklüğü nedeniyle beynin, kafatasının iki yanına yapıştığı tespit edildi.

  Doktorlar, henüz 6 aylıkken beyinde su toplanmasına neden olan bir hastalık geçiren memurun beyninin yeterince büyüyememiş olabileceğini belirtti. Uzmanlar, memurun IQ'sunun 75 olduğunu bunun genel ortalamanın sadece 10 puan altında olduğunu vurguladı... *
  ... witchande
 2. 2.
  (bkz: kavanozdaki adam)
  1 ... zargana
 3. 3.
  (bkz: beyinsiz)
  1 ... zehir
 4. 4.
  (bkz: george w bush)
  ... akmai
 5. 5.
  adam memur olduğuna göre muhtemelen beynini en iyi verim alabileceği biçimde kullanabiliyor. demek ki beyin boşluğu büyük olmasa einstein olup çıkacakmış.

  bizim memurlar ne durumda acep? bu da ayrı bir merak konusudur.

  tanım: zeki adammış vesselam.
  ... dus pesinde dus pesime
 6. 6.
  günümüz dünyasında benzerlerine sıkça rastlanan ,gerçekten de bir beyne sahip olmayan ya da sahip olsa bile nasıl kullanılacağını hala öğrenememiş olan kişi.
  ... ganarchy
 7. 7.
  cinayetleri daha büyütüp, savaşları icat eden adamdır.
  ... annabell lee
 8. 8.
  "nasıl memur olmuş bu adam?" diye sormadan edemiyor insan. kpss yok herhalde fransa'da.*

  (bkz: forest gump misali)
  1 ... leoking
 9. 9.
  zaten topu topu beyninin yüzde ikisini kullanan insanoğlunun yüzkarası olmaya aday, üşengeçliğin had safhalarında dolaşan adam.
  ... sanzelize
 10. 10.
  (bkz: beynini aldıran adam)
  1 ... anakart kokusu