1. 1.
    beymen in istanbul otim deki mağazasını kapatması

Bu yılın mayıs ayında Boyner Holding ile varılan mutabakat çerçevesinde Katarlı lüks devi Mayhoola tarafından yüzde 97'si satın alınan Beymen'de yıl bitmeden yapılandırma operasyonu başladı. Haberglobal Web Haber Merkezi'nin aldığı bilgilere göre 5'i outlet olmak üzere toplam 86 mağazası bulunan Beymen'in istanbul'da bulunan en büyük mağazalarından Fulya'daki OTiM Outlet'in kapatılmasına karar verildi. Böylece Beymen'in 4 outlet mağazasından 1'i kapanmış olacak.

--------

1969 yılından itibaren lüks giyimin merkezlerinden biri olan Beymen, ilk mağazasını 1971'de Şişli'de açmış, 1990'lardan itibaren ise dünya moda devlerinin markalarını Türkiye'deki mağazalarına taşıyarak lüksün sembolü haline gelmişti. Katarlı Mayhoola tarafından satın alınmasının ardından Fulya'da iddialı bir mağaza konsepti yaratan Beymen, burada 3000 metrekarelik bir alanda 300 markayı outlet konseptinden satmaya karar vermişti. OTiM mağazasında Beymen, Boyner, Boyner Evde, NetWork, Divarese, Hugo Boss, Max Mara, Marina Rinaldi, Furla, Cesare Paciotti ve Beymen tarafından ithal edilen dünyaca ünlü diğer markaların outlet satışları gerçekleştiriliyordu. Fakat mağazanın açılışının üzerinden sadece 9 ay geçmişken bu mağazayı kapatma kararı aldı.

Kaynak: cnn türk.
    2 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    alışveriş yapmaya layık gördüğüm tek tük markadan biriydi onu da mı katar'a sattınız.

(bkz: yaptığınız işe)

devamını biliyorsunuz.
    1 ... nesgayfe