1. 10.
  Fiyat gayet uygun ama sokağı mahalleyi de görmek lazım.
  ... enkidu1986
 2. 9.
  Sabahtan beri peşinde koştuğumuz, yamuk yumuk fotoğraflarla cazibe katılmaya çalışılmış daire. Biri alsa da kurtulsak.
  Iskân'a miskâna iyi bakın.
  ... non andrea
 3. 8.
  Almak iste orayı tükendi bu daireler derler. Başka yer vermeye çalışırlar. Öyle bir daire yok emin ol.
  ... huzursuz adam
 4. 7.
  Ben show tvye ekran görüntüsü attım nasılsa soracaklardı.
  ... masklavi
 5. 6.
  85 m2 fena değil.
  ... mosinnagant
 6. 5.
  Beylikduzu her boka uzak bir muhit ben orada oturmam. Ha ben site seviyorum ya her seyim duzenli olsun her yere de gitmek iki saatimi alsin sorun değil diyorsaniz buyrun alin. Bu arada site diyince gotunuz kalkmasin levetteki rezidanslardan bahsetmiyorum bildigin site kavraminin ilk ciktigi evler oralar uzun uzun bina iki cimen oldu bitti.
  1 ... jetskiyokatskivar
 7. 4.
  700 lira kira getirisi olan eve 90 bin lira normal mi? Memleketin her köşesinde piyasa kira x 200. Kaldı ki istanbul’un herhangi bir yerinde yerin 8 kat altı da olsa 90 bine ev bulamazsınız.

  Ya feyk ya da iskansızdır.
  1 ... kinamiyo takao
 8. 3.
  10 kişiye daha satılacaktır.
  Sonra show habere çıkarsınız.
  14 ... karton toplayan cocuk
 9. 2.
  bahçe katı olması sebebi iledir. ya da iskanı yoktur. satıcı zaten inşaatçı firma imiş. inşaatı yaptıktan sonra 5 sene iskan almak için süre var. o süre içerisinde evi ellerinden çıkartıp bu dertten kurtulma prensibi ile çalışıyor da olabilirler. ondan ucuza veriyorlardır belkide.

  evi alan adam dikkat etmezse birkaç sene içerisinde "kaçak ev" adı altında elinde patlayabilir bu daire. istanbulun herhangi bir semtinde "bodrum" daire bile olsa 50 m² evi en en iyi ihtimalle 150 bin liradan aşağıya almak imkansıza yakın artık.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 1.
  komşunuzun en kötü ihtimalle suriyeli, en kötü kötü ihtimalle afgan, daha az kötü ihtimalle kırgız, özbek veya türkmen, en iyi ihtimalle escort genç kız olacağı dairedir. güle güle oturun...
  10 ... existenz