bugün

algıda geçici bozukluk. kişinin sizin sözlerinize karşı tepkisiz kalıp şaşırması, dumur olması. beyin fonksiyonlarının durması.

tıp dilinde değil elbette.
fizik, matematik, kimya, geometri gibi sıkıcı * derslere çalışırken ya da bu dersleri dinlerken gerçekleşen olaydır.

hoca: şimdi burası pozitif olursa karekteristiğie bir ekliyoruz. mantis sabit kalıyor. sayının üstüne bir çizgi çekerek bu durumu belirtiyoruz.
öğrenciler:(kendi arasında) abo beynim yandı.
nadirde olsa vodka-redbull yapılınca meydana gelen hadisedir.

tecrübeyle sabit swh
Geçtiğimiz salı günü mekanik sınavından sonra başıma gelendir. Sabahtan bilgisayar öğleden sonra mekanik vizesi derken akabinde bir baş ağrısı aldı başını gitti efenim. Ertesi gün yöneylem araştırması vizesi vardı ve o yorgunlukla çalışmaya devam ettikçe o beyin daha da yanmaya meyilli bir hale gelip alev aldı tabiri caizse. Ağrı kesiciler kar etmez de rahatsız bir şekilde zihnini zorlarsın ya, işte o zaman anlarsın ki beynin çoktan yanmıştır.
"Hiç kimseyi özleyecek kadar çok sevmiyorum kendimi" sözünü anlamaya çalışırken gerçekleşen durumdur.
Beynin bir anda yanması olayı.
8 saat ders sonucunda olan durum.

Etrafa mal gibi bakıyorum.

Bir hayat kaynağım sensin sevgilim.
Matematik sonrası oluşan durum.
Her ihtimale karşı insanlar kimlikleri, ehliyetleri, akbilleri ve sevdiği insanların vesikalıkları ile beraber böyle bir beyin yanması durumunda kullanılması için yangından ilk kurtarılacaklar listesi taşımalılar yanlarında.

Beynimin demirbaslarını açıklıyorum sözlük, yarın bir gün beynim yanarsa kafamın içinden çıkarıp alın onları
Mutluluğun anahtarı bu demirbaşların elinde:

1- avcılar parseller tepe üstü abdullah usta durum döner
2- Düzce namlı
3- Avcılar Cihangir dodo durum
4- düzce hat döner
5- tostçu Gökhan düzce
6- resitpasadaki bodrum donercisi
7- enbey et doner
şu an yaşadığım durumdur.
https://twitter.com/i/status/1565025076780703744
güncel Önemli Başlıklar