1. 1.
    24 haziran seçimlerinin favori adayı muharrem ince'nin alışagelmedik söylemleridir.

Sağda solda akşener ikinci tura kalırsa ona destek vermek için karış karış dolaşırım şeklinde çarpıtılan repliğin aslı;

"Beni yardımcısı yaparsa olurum. Benim hiç öyle bir kompleksim yok. Hiç düşünmeden beni yardımcısı yaparsa olurum. Otobüsün üstüne binerim. Karış karış ülkeyi gezerim. Biz memleket derdindeyiz, Muharrem ince'ye koltuk aramıyoruz"

Ben de çok vatanseverim kaybettiğim seçimde başkan yardımcısı olmayı kabul edebilirim. Bir de cb yardımcıları ayakta mı duruyormuş aq.

http://www.hurriyet.com.t...una-ilginc-yanit-40833240
    1 ... mahmut sezar
  2. 2.
    Budistler müslümanları öldürüyor diye zıplamayın, ordaki müslümanlar terörist anlamındaki replikleridir.

"Budistlerin Müslümanları öldürmesi bu kadar basit mi? Türkiye'deki bir Müslüman bu soruyu soracak. AKP'ye oy veren seçmen gaza gelmeyecek. Bırak bu ufak numaraları. Buradaki olay sadece Budistlerin Müslümanları öldürmesi olayı değil."

"Bu ülkede ayrılıkçı bir terör var mı? Karakol basıp polis öldürüyorlar mı? Yani Türkiye çıkıp diyecek ki; bu ülkede ayrılıkçı bir terör var, bunu kınarım diyecek."
    1 -1 ... mahmut sezar