bugün

Güzel bir hikayeye benziyor. Eğer anlatıldığı gibi, gerçek hayattan alıntılar yapılmışsa yaşananların gerçekliği bu hikayeye artı bir değer katacaktır.

Devamını bekliyoruz.. hikaye bitince etraflıca bir yorum bırakacağım buraya.
(bkz: nitelikli entry isteyen yazarlar bildirgesi)

Bu bildirgeye imza atan yazarların sana destek ve değer verip günün en iyi oylanan entry lerine taşıyacaklarından eminim sonuçta anın görüntüsü veya bir fotoğraf paylaşılmamış bu başlık altında.

Enteresan.

Tanım: Nitelikli bir hikaye.
bir gün beyaz bir zambak varmış yoldan geçerken araba çarpmış ölmüş.

teşekkürler.
Sıkıcıdır.

Not: okumadım.
bazi saygisiz ve cibiliyetsiz yazarlar tarafindan taciz edilen hikaye. sonucta onlar kendi karakterlerini aciga vuruyorlar. hic mi utanmiyorsunuz?
Okumaktan keyif aldığım hikayedir. Merakla bekliyoruz.
babayi once oldurup sonra dirilten hikaye. kardesim birini oldurunce tam oldur. baba nasil yasiyormus? yasamasin efenim. ay batti hikaye.
Burdan yazarsanız ben daha çok mutlu olabilirim.
Öncelikle bu hikayede bazı yazar arkadaşlarımız çocuğun babasının Nazi kampında öldüğü halde tekrar hikayeye dahil olduğunu iddia etmişler. Onlara ithafen diyorum ki. Lütfen dötünüzden paragraf uydurmayın. Çocuğun babasının anlatıldığı hiç bir yerde. Babam öldürüldü. Babamın öldüğü söylendi gibi bir ifade bulunmamaktadır.

Hikâyenin kalitesine gelirsek. Son derece başarılı bir çalışma olmuş. Yazar arkadaşın ellerine sağlık. Hikaye bence devam etsin. Bir kişi okusa dahi kafi. Okumayanlarda saçma sapan entry girip milleti yanıltmasınlar..
ilginc bir hikaye. bu yazar biraz daha ugrassa super bir yazar olabilir. once betimlemelerini arada bir balzac gibi suslesin, uslubunda bir sorun yok, olay orgusu fena degil.
inşallah sonu rüya çıkmaz. Yazın dostlar yazın lazım bize böyle şeyler... hikayesi
ben okuduguma gore zahmet etmeye deger. kendine inan kardes.
Hikayenin sonuna doğru yaklaştıkça, hikayenin başından itibaren hikaye içerisinde yer alan şahısların birbirleriyle olan bağlantıları yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Hikayenin sonunu gerçekten çok merak ediyorum.

Acaba, benim tahmin ettiğim gibi bir son mu yaşanacak diye düşünüyorum. Beliz' in babasının aslında, profesör Emeritüs'a sahip çıkan üvey annesinin, emirutus'a emanet ettiği çocuk, yani beliz'in hocası olan profesör olabilir gibime geliyor. Bu hikaye hakkında anlatacağım çok şey var aslında. Mesela hikayede bir israil misyonundan bahsedilmiş. Ve bu Misyon uğruna nelerin göze alınabildiği anlatılmış. Ve aslında hikayenin trajik hale gelmesinde bu misyonun etkisi göz ardı edilemez.

Hikayenin sonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Bakalım nasıl sonlanacak.

Okumanızı tavsiye ederim.
güncel Önemli Başlıklar