1. 1.
  Güzel bir hikayeye benziyor. Eğer anlatıldığı gibi, gerçek hayattan alıntılar yapılmışsa yaşananların gerçekliği bu hikayeye artı bir değer katacaktır.

  Devamını bekliyoruz.. hikaye bitince etraflıca bir yorum bırakacağım buraya.
  2 ... o kendini biliyor
 2. 2.
  (bkz: nitelikli entry isteyen yazarlar bildirgesi)

  Bu bildirgeye imza atan yazarların sana destek ve değer verip günün en iyi oylanan entry lerine taşıyacaklarından eminim sonuçta anın görüntüsü veya bir fotoğraf paylaşılmamış bu başlık altında.

  Enteresan.

  Tanım: Nitelikli bir hikaye.
  2 ... o kendini biliyor
 3. 3.
  bir gün beyaz bir zambak varmış yoldan geçerken araba çarpmış ölmüş.

  teşekkürler.
  2 -7 ... sonsuza dek yalniz
 4. 4.
  Sıkıcıdır.

  Not: okumadım.
  2 -2 ... atlantisteki batan kita
 5. 5.
  bazi saygisiz ve cibiliyetsiz yazarlar tarafindan taciz edilen hikaye. sonucta onlar kendi karakterlerini aciga vuruyorlar. hic mi utanmiyorsunuz?
  5 ... secretgirl
 6. 6.
  Okumaktan keyif aldığım hikayedir. Merakla bekliyoruz.
  2 -1 ... konchuy
 7. 7.
  babayi once oldurup sonra dirilten hikaye. kardesim birini oldurunce tam oldur. baba nasil yasiyormus? yasamasin efenim. ay batti hikaye.
  1 ... secretgirl
 8. 8.
  Burdan yazarsanız ben daha çok mutlu olabilirim.
  3 ... konchuy
 9. 9.
  Öncelikle bu hikayede bazı yazar arkadaşlarımız çocuğun babasının Nazi kampında öldüğü halde tekrar hikayeye dahil olduğunu iddia etmişler. Onlara ithafen diyorum ki. Lütfen dötünüzden paragraf uydurmayın. Çocuğun babasının anlatıldığı hiç bir yerde. Babam öldürüldü. Babamın öldüğü söylendi gibi bir ifade bulunmamaktadır.

  Hikâyenin kalitesine gelirsek. Son derece başarılı bir çalışma olmuş. Yazar arkadaşın ellerine sağlık. Hikaye bence devam etsin. Bir kişi okusa dahi kafi. Okumayanlarda saçma sapan entry girip milleti yanıltmasınlar..
  4 ... o kendini biliyor
 10. 10.
  ilginc bir hikaye. bu yazar biraz daha ugrassa super bir yazar olabilir. once betimlemelerini arada bir balzac gibi suslesin, uslubunda bir sorun yok, olay orgusu fena degil.
  3 ... secretgirl