1. 1.
    *power point sunumunu print out yapıp hard copy’sini almak.
    4 -2 ... koala amma ne fayda
  2. 2.
    softunu göndermek.
    1 ... judas
  3. 3.
    ister plazada çalışılsın ister başka yerde kimsenin bir halt yaptığı yok bu ülkede
    ister kamuda olsun ister özelde
    yaptıkları ofis programları kullanmak ve yarım yamalak özenti bir ingilizce konuşmak
    çünkü ingilizceyi tam bilenlerde bu kompleks ortadan kalkar kendiliğinden,bu özentilik biter.
    kimse atomu parçalamıyor...
    teknoloji şirketi olarak savunma sanayinin bir kaç şirketi var o kadar
    onları da satmazlarsa iyidir...
    7 -2 ... aytmatow
  4. 4.
    vayt çaklıt moka mı içsek?

öğlen ne yesek?

hafta sonu bir yerlere mi kaçsak?

üzerindekini nereden aldın?

avm'ye gitmezsek ölürüz.

nusrette et yemezsek adam değiliz.

aa tişört sadece 800 tl mi? hemen sipariş veriyorum. (ay sonuna kadar taş yedi)

bakın çok güzel bir kahvaltıcı biliyorum hafta sonu gidelim (haşlanmış yumurtaya 50 tl verdiler)

bigchefs, kitchenette, midpoint'te gidelim. çünkü çok elitiz.

tuğba hanım mehmet beye günaydın dedi. kesin veriyor. (dedikodusuz bir beyaz yakalı ölü bir beyaz yakalıdır)

bu örnekler çoğaltılabilir.

Bunlarla selamı sabahı kestiğim günden beri kafam buz gibi.

sabahtan akşama kadar fotokopi çekip şirket arabasıyla polonezköye kız atan, giydiği minisi ve stilettosuyla hemcinsinden daha fazla maaşı hak ettiğini düşünen, tüm gün iş arkadaşının ayağını kaydırma planları yapmaktan gözüne uyku girmeyen beş para etmez ciğersiz maymunlar sizi. hepinizi eşşşşekler cc’lesin.
    38 -8 ... serrano
  5. 5.
    beni de cc'ye ekle.
    3 ... once upon a time in cizre
  6. 6.
    akşam saat 22-23 arasına sevişme set ediyorum, bu konuya push edelim lütfen.
    5 ... fismacunu
  7. 7.
    Push them it.
    Sktr ol git!
    1 ... atlant isten gelenadam
  8. 8.
    Ota b*ka yerli yersiz her yerde ve her durumda şu yarım cümleleri kullanmaktır.
    Set etmek, push etmek, check etmek, feedback almak, off günü, happy hour, win-win, birşeyler fowardlamak. Linkedinde herkese istek atmak plaza çaycısının bile "tea manager" ünvanını yazmayı eksik etmemesi. Aylık maaşını nusrete veren enayiler, kahve kültürünün vayt çaklıt mokadan ibaret olması, kültürlü gibi görünen sığırlar sürüsü, paralı gibi görünen garibanlar ordusu. ( sırf plazada hava olsun diye bir maaşını takım bir takım elbiseye bağışlayanlar var)
    Ayar olunası durum ve insanlardır.
    Özetle yukardaki yarım yamalak cümleleri kullanıyor, linkedini facebook halinde kullanıyor, bir aylığınızı nusrete kaptırıyor, diğer aylığınızın tamamını takın elbiseye bağlıyorsasanız, haftasonları amirlerin gittiği lüx semtin spor salonuna 3 otobüs aktarmalı gidip spor yapmak yerine ordada çene çalıyorsanız bravo plazada evrak işinden başka işe yaramayan bir plaza insanısınız.
    3 ... uzunkartal
  9. 9.
    Bu ne amk dizi izliyor gibi olduğum repliklerdir.

Bu ve bunun gibi yaşam formlarını insanlarımıza pompalamaya çalışan 2-3 dizi görmuşlüğüm vardır.
    2 ... babacarlos
  10. 10.
    Geçen gün çok güzel hareketler 2'de beyaz yakalus diye tam böyle bir skeç izlemiştim. Şuraya bırakayım.
    https://youtu.be/qkUsuZ_B9Qg
    3 ... frappe