1. 1.
  bir takım kızların kendini gösterme amacıyla yaptıkları bir giyinme eylemidir. tabiki beyaz bir elbise altına giyilen siyah iç çamaşırı dikkat çekicidir.gözler bir anda sütyene odaklanır.

  özetle beyaz elbise altına siyah sütyen takan bayanla, elbisesi olmayıp sadece sütyen takan bayan arasında hiç fark yoktur. *
  8 -4 ... valtertablet
 2. 2.
  türkiye sınırları içinde orospu damgası yemenize neden olacak durum.
  5 -4 ... sadettin kanyak
 3. 3.
  bir de sütyen takmayıp üzerine ince bir pembe blüz ve altındaki beyaz pantolonun içine siyah g-string giyenler var ki evlere şenlik. sınavımı yemişti sırf bu yüzden tek derse kaldım.
  6 ... xargn
 4. 4.
  ya siyah beyaz tutkusu vardır. uygun ikiliyi bulamamıştır. ya da renk körüdür.
  3 -1 ... neset
 5. 5.
  hiç takmamasına yeğlerim. ne yani, göğüslerinin lindsay lohan'ınkinden daha beter sarkık olduğunu cümle aleme gösterse daha mı iyi olurdu?!
  4 -1 ... laz vegas
 6. 6.
  beşiktaşlı hatun davranışıdır.
  6 -2 ... jhhj
 7. 7.
  disko ve barlarda ultra sexy duran hadisedir . bir de bunun beyaz keten altına siyah tanga versyonları vardır . mor ışığı görünce parıl parıl parlarlar .
  3 -1 ... wreker
 8. 8.
  kızları itici yapan detaylar arasında "şeffaf sütyen askısı"nı sayan insanları yine yine yine rahatsız etmiş kızdır. ulan askım görünmesin diye şeffafını takar -demek ki askısız rahat edemiyor- rahatsız olursunuz, farklı renkte sütyen kullanır rahatsız olursunuz, sütyeni görünür rahatsız olursunuz, sütyensiz gezse yine rahatsız olursunuz. bela mısınız lan siz? size ne milletin iç çamaşırından?

  sen öyle bi durumda zaten durup sutyenin rengine dikkat edecek derecede memeye yoğunlaşıyorsan zaten kopmuşsun.

  ayrıca sütyenin rengi belli olunca ya da askısı görününce neden orospu olur bir kız anlamak mümkün değil. sutyen kullanmak çok terbiyesizce ayıp bir şey, bu yüzden bir de utanmadan belli ediyorsun onu. oysa belli etmesen, insanlar bilmeyecek senin sutyen takan bir ahlaksız olduğunu, dirlik düzen de bozulmayacak. vay orospu vay!
  16 -2 ... bad trip
 9. 9.
  (bkz: moda)
  2 ... hahahem
 10. 10.
  Dikkat çekici olmasının yanında çok seksi ve kışkırtıcı olan giyim şeklidir..Giyinen kişi memnun ise başkalarına karışmanın düşmeyecegi haldir.
  2 ... brave boy