bugün

bir takım kızların kendini gösterme amacıyla yaptıkları bir giyinme eylemidir. tabiki beyaz bir elbise altına giyilen siyah iç çamaşırı dikkat çekicidir.gözler bir anda sütyene odaklanır.

özetle beyaz elbise altına siyah sütyen takan bayanla, elbisesi olmayıp sadece sütyen takan bayan arasında hiç fark yoktur. *
türkiye sınırları içinde orospu damgası yemenize neden olacak durum.
bir de sütyen takmayıp üzerine ince bir pembe blüz ve altındaki beyaz pantolonun içine siyah g-string giyenler var ki evlere şenlik. sınavımı yemişti sırf bu yüzden tek derse kaldım.
ya siyah beyaz tutkusu vardır. uygun ikiliyi bulamamıştır. ya da renk körüdür.
hiç takmamasına yeğlerim. ne yani, göğüslerinin lindsay lohan'ınkinden daha beter sarkık olduğunu cümle aleme gösterse daha mı iyi olurdu?!
beşiktaşlı hatun davranışıdır.
disko ve barlarda ultra sexy duran hadisedir . bir de bunun beyaz keten altına siyah tanga versyonları vardır . mor ışığı görünce parıl parıl parlarlar .
kızları itici yapan detaylar arasında "şeffaf sütyen askısı"nı sayan insanları yine yine yine rahatsız etmiş kızdır. ulan askım görünmesin diye şeffafını takar -demek ki askısız rahat edemiyor- rahatsız olursunuz, farklı renkte sütyen kullanır rahatsız olursunuz, sütyeni görünür rahatsız olursunuz, sütyensiz gezse yine rahatsız olursunuz. bela mısınız lan siz? size ne milletin iç çamaşırından?

sen öyle bi durumda zaten durup sutyenin rengine dikkat edecek derecede memeye yoğunlaşıyorsan zaten kopmuşsun.

ayrıca sütyenin rengi belli olunca ya da askısı görününce neden orospu olur bir kız anlamak mümkün değil. sutyen kullanmak çok terbiyesizce ayıp bir şey, bu yüzden bir de utanmadan belli ediyorsun onu. oysa belli etmesen, insanlar bilmeyecek senin sutyen takan bir ahlaksız olduğunu, dirlik düzen de bozulmayacak. vay orospu vay!
(bkz: moda)
Dikkat çekici olmasının yanında çok seksi ve kışkırtıcı olan giyim şeklidir..Giyinen kişi memnun ise başkalarına karışmanın düşmeyecegi haldir.
benim nazarımda inanılmaz seksi bir harekettir. hem cesaret gerektirir biraz da cool olursa kadın hayran olunasıdır.
sözlük aracılığıyla kaşarlık olduğunu öğrendiğimiz eylem.

(bkz: bi siktirin gidin)
yakışan bir kombinedir. özgüven ve ince belli olunursa gayet de hoş durur. bakan ya beğenir ya da kıskanarak bakar, tiksindirmez sevdirir aksine.
hatun kişisini basitleştiren hareketlerdendir. işin içerisine gbiraz giz koymak varken apaçık bi şekilde ben burdayım demek bütün cazibeyi kaybettirir.

he bakılır mı? tabi ki. malzeme mi? oyoyoyyy
beyaz yüzücü atletinin altına giyilen siyah sütyen cok daha guzel durur, tavsiye ederim.
herif senin kaşar olduğunu düşünmek istiyorsa, nasılsa bir neden bulacaktır. bu sebeple yakıştırıyorsanız rahatça giyin efendim.

Bu biraz şey gibi, siyah kumaş pantalonun altına beyaz çorap giymek gibi. Yanı olabiliyor hayatta böyle seyler.
Ben beynimle, yüzümle dikkat çekemiyorumda memelerime bakar mısın o yüzden diyen kadının davranışıdır.
bak benim nelerim var demektir.
teşhirci hatunların mastürbasyon yöntemlerindendir. ama onlara soracak olursanız, yakıştığını iddia ederler.
neredeyse tüm kızların bir dönem yaptığı şey.
trafik kazası nedeni.
dikkat çekmek için güzel taktik.
Siyahlığın alanını genişletmek amaçlı bir harekettir.Şeytan işidir.
Kadınların "hadi bana bak" deme şeklidir.
büyük bir transatlantik, travma, tramvay, ve taverna'dır.
hilal memeci'nin yapacak olduğu iştir.
pardon cebeci.
güncel Önemli Başlıklar