bugün

(bkz: biri peynir mi eritti)
(bkz: kaşar kokusu alıyorum)
twilight ta başrol oynuyorsa kızların kendisine öleceği kızdır.
tartışmaya kapalı bir zevk-renk meselesidir.

not: beyaz tenli, zayıf, kısa boylu iğrenç bir erkek değilim. o yüzden emin olun ben de sizi beğenmiyorum. tüm beyaz tenli, zayıf, kısa boylu iğrenç erkek kardeşlerim adına...
kesinlikle doğru bir önermedir. bu gibi hemcinslerim var ne yazık ki. beni asıl üzen ise, benim gibi uzun boylu, esmer, atletik ve kaslı bir vücuda sahip bir erkeğin yanında bulunduklarında başlarını öne eğlemeleri ve ağlamaklı halleri.
ama ben yine de hemcinslerime destek evrmeye çalışıyorum. dostum yapma, allah böyle yaratmış şimdi böyle yaparsan allahın gücüne gider deyip onları biraz olsun rahatlamaya çalışıyorum. azcık da mallar galiba ki hemen bu sözlerime inanıyorlar. ulan saf insan yavrusu, spor yapmazsan boyun bok uzak, bok gelişir. allah ile ne ilgisi var bunun denyo?
neyse işte, şansları yok. hele ki kız ortamında. offf ulan her kızın hoşlanacağı bir tipe sahip olmak da zor yahu.
C icim
e ğer istersen
v e arzu edersen
r io ferdinand gibisini bulursun
i yi de kim o dersen
y azdığın başlıktan * farklı bir adam
e vet demez senin gibisine haberin de olsun ama...
(bkz: hiçbir insan evladına söylenmeyecek sözler)
(bkz: beyaz tenli zayıf kısa boylu kız)

işte bu dayanılmaz olur.
iğreçliğini emo olarak örtmeye çalışan abaza kişilik.
birde gözlük taksa elinede bir çubuk alsa harry potter pardon türk versiyonu hayri pıtır olabilecek potansiyel şahıstır.
beyaz tenli, kısa boylu, üstüne üstlük zayıf bir kişi olarak ve de cevriye ye özür borcum adına nickimi cevriye olarak değiştiricem.
(bkz: kabul tipsizim)
(bkz: nasıl da meydana çıkardın)
*
(bkz: gollum)
(bkz: benim bunla birebir sevişen arkadaşım var)
beyaz tenli zayıf kısa boylu erkeklerin heryerlerinin öyle olduğunu zannedenlerin kabusu.
parayla silinebilecek özelliklerdir. bir de aptal kutusu televizyonun içindeysen hiçte sorun değildir. gayette güzel manita tavlayabilirsin. *
(bkz: okan bayülgen mi lan bu)
al pacino'yu nakavt eden tespit. evet bizim al pacino bu tespite göre iğrenç erkektir.