bugün

(bkz: sarışının adı var esmerin tadı var)
(bkz: eski sevgilim)
bu tanıma uyan gülhan şen'den başkası değildir. hastasıyız azizim.
beyaz tenli kumral yeşil gözlü kıza değişilmeyecek olandır.
biri bana mı seslendi acaba, buyrun benim.*
üzerin açık uyumuşsan rüyana bile girer.
şarap içmeyi istediğim bayan tipidir hele bide arapların süryani şarabıysa o bembeyaz tenden akarken tenin saydamlığından şarap gözüküyorsa kıpkırmızı işte o zaman obaaa koyacağım çocuğu ortaya şimdi diyebileceğim bayan tipidir .
bronz tenli kahve gözlü sarı saçlı kız daha egzotiktir.beyaz tenli sarışın kızlar hep köylü kızlarını anımsatır bana nedense.
rusya-ukrayna-moldovya veya isveç-isviçre-norveç üçgenlerinin birinden olması kuvvetle muhtemel zira bizim buralarda bulunması biraz zor.
bahsedilen şahıs eğer türkiye'de görülmüşse, göçmen olma ihtimali yüksek olan kızdır.
güven vermeyen itici kızdır, bundan olsa olsa iş ya da okul arkadaşı olur.
bizlere güzel gelendir. Halbuki elin avrupalısı böyle tiplerden sıkılmıştır. Neden ruslar döşü kıllı türk erkeği seviyor zannediyorsunuz?
duristlere yakışan özellik yerlileri ise kıskandıran kızdır. sözlükte yeter ulan benim hakkımda entry girmeyin artık abazalar diyen insanoğludur.
lan böyle başlıklar açmayın adamın canı çekiyor vicdansızlar .
kızıl olsaydı süper olurdu.
çok güzel bir kızdır.
aynı böyle beyaz tenli, sarışın, mavi gözlü, uzun boylu,zayıf bir kız tanıyorum güzel ama çekici değil garip.
Paranormal activity 4 adlı filmde oynayan eşsiz insan modeli. (bkz: Kanka şu kız bana bakar mı)
bar rafaeli.
güzeli çok güzel, çirkini ise çok çirkin olan kız grubudur. orta halli bir güzellik pek söz konusu degildir.
her gördüğümde buruk bir ah çektirir. ne vardı oysa ki biraz şansım olsaydı...
çapardır o beya! *
tapılası kızdır.
bir zamanlar uğruma terk edilmiş kızdır. *
(bkz: yapma işte onu yapma)