bugün

Bu abla da haftada bir çok beyaz olduğu için kızarıyo kıyamam.
hava sıcakken yüzünün kızarması ve soğuk olduğu zamanda kızarıyor aq.
yani aslında tek dezavantaj o lanet kızarmalar. yoksa mükemmel ten rengi ama esmerler ne anlaaar.
Leke veya siyah noktaların aşırı belirgin olması. Beyaz tenli olmak güzel mi? Evet. Ama çok da zahmetli.
kızardığın hemen belli oluyor. rahat rahat utanamıyoruz maalesef. hemen ay kıpkırmızı oldun diyor kızlar.
plaj da "tabutun nerede" gibi iğrenç esprilere (vampir) konu olmaktır.
kendinizi sütün içine düşmüş sinek gibi hissederek, böyle ruh halinde keşke yalnız olsaydım diyerek malak gibi ağız tadıyla yayıla yayıla yatamazsınız.
(bkz: bakın bakın beyaz tenliyim ben hehe)
insanı bezdiren avantajdır. Bir yere çarpınca hemen kızarıp morarır. Nasıl olacak bilmiyorum Varsa hanım yazarlardan tavsiye almak isterim.
yaz aylarında uzun uzadıya güneşlenememek.

ruj sürmeden sokağa çıkınca hasta zannedilmek.

çıkan en ufacık bir sivilcenin hemen kendini belli etmesi.
cilt problemlerine meyilli olursunuz, yüzünüzde iğne ucu kadar leke olsa göze batar. bir avantajı yok, keşke çukulata kız olsaydım.
Ayyy Beyaz tenli olmuşsun ama insan olamamışsın yazık...
Bunca yıldır hiç düşünmedim.
siyah noktaların aşırı belirgin olması çok kötü gözüküyor ya...
Yazın sıcağında dışarı çıkamamaktir. En ufak güneş ışığında kızarmaktir. Neyse ki isveçli bilimsel adamları çözüm bulmuş. isteyenler yardımcı olurum.

Malûm iyilikler paylaştıkça çoğalır.
Esmerlerin kıskanması.
Kizlar lutfen kavga etmeyin. Kadinlar sadece erkeklerle kavga etsin birbiriyle degil. Yanlis yere odaklaniyorsunuz. Bahsetsin beyazligindan nolmus.