bugün

duştan çıkınca vücudunun pembiş renge bürünmesidir.
pembe renge dönen tenimi gören ailem bana sürekli gülüyor.
kızardığın hemen belli oluyor. rahat rahat utanamıyoruz maalesef. hemen ay kıpkırmızı oldun diyor kızlar.
hava sıcakken yüzünün kızarması ve soğuk olduğu zamanda kızarıyor aq.
yani aslında tek dezavantaj o lanet kızarmalar. yoksa mükemmel ten rengi ama esmerler ne anlaaar.
Yazın sıcağında dışarı çıkamamaktir. En ufak güneş ışığında kızarmaktir. Neyse ki isveçli bilimsel adamları çözüm bulmuş. isteyenler yardımcı olurum.

Malûm iyilikler paylaştıkça çoğalır.
insanı bezdiren avantajdır. Bir yere çarpınca hemen kızarıp morarır. Nasıl olacak bilmiyorum Varsa hanım yazarlardan tavsiye almak isterim.
Duygu değişimlerinde yüzün kızarması,güneşlenirken tavuk gibi kızarmak.
(bkz: bakın bakın beyaz tenliyim ben hehe)
Yine kıpkırmızı oldum.

Her yerim acıyor. Özellikle gözümün yan tarafları. Lanet olsun ya
cicekler gibi ince arkadaş beyaz tenliyse ben şeffafım aq.
Bunca yıldır hiç düşünmedim.
cilt problemlerine meyilli olursunuz, yüzünüzde iğne ucu kadar leke olsa göze batar. bir avantajı yok, keşke çukulata kız olsaydım.
Bu abla da haftada bir çok beyaz olduğu için kızarıyo kıyamam.
Ayyy Beyaz tenli olmuşsun ama insan olamamışsın yazık...
denizde güneşi gördügün anda yanarsın az biraz fazla kalırsan hastaneye gitmek zorunda kalabilirsin.
Esmerlerin kıskanması.
çok kir gösterir.
çok çabuk yanmak.
Kizlar lutfen kavga etmeyin. Kadinlar sadece erkeklerle kavga etsin birbiriyle degil. Yanlis yere odaklaniyorsunuz. Bahsetsin beyazligindan nolmus.
Yazın 5 kere bronzlaşıp 5 kere beyazlaşmaktır.
Yazın denizde bir günde ıstakoz gibi yanmak.
Leke veya siyah noktaların aşırı belirgin olması. Beyaz tenli olmak güzel mi? Evet. Ama çok da zahmetli.
plaj da "tabutun nerede" gibi iğrenç esprilere (vampir) konu olmaktır.
kendinizi sütün içine düşmüş sinek gibi hissederek, böyle ruh halinde keşke yalnız olsaydım diyerek malak gibi ağız tadıyla yayıla yayıla yatamazsınız.
siyah noktaların aşırı belirgin olması çok kötü gözüküyor ya...
Güneşten yandığında kırmızı, bir yere çarptığında mor, çoğu zaman ruh, hasta gibi adlandırılmak.
beyaz tenli biri olarak denizi seyretmeyi severim. ama deniz, güneş, kum üçlüsünden uzak dururum.