bugün

deneyimlerimden yola çıkarak türk kızlarında bu durum olduğunda yine türk erkeklerinin yaşadığı durum. saçları, gözleri ne renk olursa olsun beyaz tenliyse çekici gelir. bir de saçlarını sarıya boyatanlar daha da çekici geliyor nedense.*
ben bunu esmer tenli kizlar diye biliyodum. yanlis mi biliyodum. zira butun sarkilar esmerlere dir. nerde kaldi sarisinin adi esmerin tadi. bana kalirsa bu baslik tamamen kisisel.
beyaz tenli kişilerin daha yaşlı gözükmesi sebebiyle bir yaştan sonra işe yaramayan, dönemsel durum. vücut kırışıklıkları, göz kenarları, çeşitli yerlerdeki çatlaklar, hele ki çocuk doğurduktan sonra sarkmalarla beraber gelen kusurlar renk açıklığı nedeniyle kapatılamaz gözünüzün içine içine batar. her beyaz tenliyi japon sanmamalı.
(bkz: slav)
(bkz: caucasian)
sarışının adı esmerin tadı felsefesine göre esamesi okunmayan kızlardır. belki çinli çekik kızlardan sonra gelme ihtimali vardir.
(bkz: czech)
var böyle bişey. (bkz: özgü namal) *
Adanalı erkeklere daha da çekici gelen kız tipidir.
nadir olan cezbedicidir.kömür de maden altın da.Neden kuyumcular altın satıyo diye mantık felsefesi konularını kurcaladıktan sonra bir örnekle yazıma devam etmek istiyorum:
Almanlar hanımlar da ilk Türk işçi güruhu gelince,bakmışlar esmer,kara kaş kara göz efenime söliyim döşü kıllı(!),ana Alman baba Türk nesiller dünyaya gelmiş.
O da değil,zenciden hoşlananlar var abi!
(bkz: olum sen geceleri internette ne yapıyorsun diyen ebeveyn)
Dogru onermedir. Beyaz kızlar her daım bır sıfır ondedır.
kişideki abazanlık seviyesine göre değişkenlik gösterebilir.
her beyaz tenli hatun karşımıza çıkıp güzelim demesin.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Tadı başkadır.
birde soğuk havada burunları kızardıgi zaman görün siz onları. Çekicilik kavramına farklı boyutlar kazandırıyorlar.
bir yaz günü dışarı çıktıktan sonra kaybolan çekiciliktir
(bkz: güneş yanıkları)
(bkz: pembe bir surat)
zaafımın olduğu kızlardır.
saçları kızılmıdır bak ona göre bişi dicem.
Yeşil damarları gözükünce ben eriyorum.
doğru bir önerme. severim. ben buğday tenliyim. gen aktarımına ihanet ediyormuş gibi hissediyorum ama ne yapalım. seviyorsak suç mu?
kızıl hafifte toplu bir kız ise ve ülkücüyse bana bişeyler oluyo bir dakika...
esmer candir gerisi heycandir.
damar da gözükse hoş bulduğum kadındır.
Pekmez dok ustune kar helvasi diye ye sonra onu.
insanı bir Girdap gibi çekebilecek güçte olan çekiciliktir.
Birde doğuştan kıpkırmızı dudaklara sahiplerse aşık olunacak kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar