bugün

Is bu entry yukarıda ki #40653292 nolu entry ile kanıt olarak kabul edilmiştir.

imza
Türkiye Beyaz tenli kızların koruma ve yaşatma derneği başkanı.
Sarışınlar, kara yağız ya da esmer kimselerden hoşlanır; fakat bu sonuncular evvelkileri nadiren tercih ederler. Bunun sebebi şudur: Sarı saç ve mavi göz, tür tipinden bir sapmadır ve tıpkı beyaz fare veya kır at gibi neredeyse bir anormallik oluşturur.

- Schopenhauer
benim fiyatlara zam geldi, klasik arz talep dengesi ,bu kadar talep sonrası.
Var öyle bir hoşlanma. Esmerim 4 sevgilim oldu ve 4 ü de beyaz tenliydi.

(bkz: elimde belgeler var)
yok öyle bir şey yanlış bilgi yaymayalım arkadaşlar.
evet.. dünyayı sarsacak bir tespit..

gerçekten inanılır gibi değil..
Kuru iftiradır.
Zıt kutuplar bırbırını ceker soylemının canlanması.
bir belgesel izlemiştim.. orada insanların kendilerine benzemeyenlerden hoşlandığını yaratılışının gereğinin bu olduğunu göstermeye çalışıyordu. belki de yakın akraba evliliklerine engel ilahi bir mesaj olarak düşünmüştüm. hastalıklı genlerin yan yana gelmesini engelleyen, böylece sağlıklı nesiller oluşmasını sağlayan bir nizam..
esmerlerin sarışınlardan sarışınların esmerlerden hoşlanması bundan dolayı olsa gerek!
ama evli çiftlere bakıyorum kardeş gibi birbirine benzeyenlerin de olduğunu görüyorum... karar zor.
baslık yanlıs acılmıs; " beyaz tenli kızların zencilerden hoslanması" olmalıymıs.
cunku her sey zıddı ile kaimdir.
insan kendinde olmayana ilgi duyuyor genelde. beyazsa esmerden,esmerse beyazdan hoşlanıyor çoğu zaman.
Hayalet beyazıyım ve esmer erkeklerden hoşlanmıyorum ama iki yıldan fazladır esmer bir sevgiliye sahibim. Sevince başka.

Yani kafa göz daldığım yargıdır.
(bkz: yalan)
itiraf ediyorum bende öyle düşünüyorum ...
Bir gerçek.
bence her kız esmer erkeklerden hoşlanıyor olabilir.
Bilinen gerçektir.
Bu yüzden yüce Rabbim beni esmer yarattı.
Evet.
esmer kızlarda beyaz tenli erkekleri daha çekici buluyor.
insanın kendinde olmayanı aramasından ileri gelen ve psikolojik olduğunu düşündüğüm eylem.

Şahsen kendi adıma konuşacak olur isem beni sosyal hayatımda gören, tanıyan ve bu amaç doğrultusunda iletişime geçen insanların çoğunluğu esmerdi.
Esmer erkeklerin çoğunluğu beyaz tenlilerden, sarışın/kumral erkeklerin ise çoğunluğu esmer kızlardan hoşlanıyor. ilginç, insanoğlu çok ilginç.
Esmer erkekler değilde, esmer erkeklerin beyaz tenli kızlara olan zaafından da hoşlanıyor olabilir.
kendinden bi tane daha istemeyen kadındır.
e*mer avutmasıdır.
zıt kutuplar birbirini çekere ilkesinin gerçek yaşama yansıma biçimi olarak düşünülebilir.
doğrudur.

mesela ben. drake'den hoşlanıyorum. melez böyle. hem çocuğumuz olursa da çok güzel olur.

drake'e söyleyin bence beni kaçırmasın.
Bence fazla alakası yoktur yakışıklı olmak kafidir.