1. 83.
    haksız değillerdir, ne demiş ibrahim tatlıses; (bkz: esmersen güzelsin) .
    2 -2 ... kendimden biliyorum
  2. 82.
    beyaz tenli olup da esmer tenli kadını kıskanan kadın açık konuşuyorum kendinin farkında değildir. beyaz tenli kadınlar sanki tanrı tarafından kutsanmış, ay gibi parlayan garip varlıklar ve çok hoşlar. esmer ne la. mis gibi bembeyaz ten varken kim bakar esmer tene. beyaz ten erkekte de kadında da çok hoş durur. kara kura bir şey olmadığınız için şükretmeniz lazım kızlar. düşünsenize süt gibi beyaz memelerinizde yemyeşil damarlar var. çok seksi lan.
    7 -4 ... t i b b
  3. 81.
    esmerler beyazi kiskanir.
    2 -3 ... yedirenklidivit
  4. 80.
    Bu mu bebeksi olum? Ölmüş bu.
    1 -1 ... plane of wings
  5. 79.
    Sarı sevme çillenir, beyaz sevme kirlenir.
    Seveceksen esmer sev, durdukça şekerlenir.
    3 -3 ... firdevsyoreoglu
  6. 78.
    esmerler hep esmerdir renkleri açılmaz. beyaz ten bronzlaşır, değişikliği yaşatabilir.
    1 -1 ... nothingmust
  7. 77.
    En guzeli benim gibi bugday tenli olmak sanirim. Kisin beyaz duruyorum yazin esmer. Hatta istersem solaryumla butun 1 yil esmer istersem gunese cikmayarak butun yil beyaz tenli takilabilirim.

Acikcasi ne bembeyaz olup gunes gorunce tavuk gibi kizarmak isterdim ne de kapkara olmak.
    5 -4 ... when i was a child
  8. 76.
    Doğru önerme.

Hiçbir numarası olmayan dümdüz beyaz tenden çok daha havalı ve çekici duran bronz ten bence de imrenilecek bi şey.
    11 -6 ... mine sota
  9. 75.
    her iki güruhun da kendine göre ayrı bir çekiciliği vardır. önemli olan sempatik ve çekici olması.
    2 -3 ... anto
  10. 74.
    Beyaz tenli kızlar ne kadar çekici ve ayrıcalıklı oldugunun farkında değil sanirim.
    Çok tatlisiniz, yerim sizi.
    6 -1 ... plasee