bugün

Nerede o hala entry girmemiş.
Kıskanmayın siz üstünsünüz.
Yav he heeeee.
Galiba yok öyle bir şey.
olmayan bir durumdur.. beyaz tenli biri canı isterse bronzlaşır, canı isterse beyazlaşır.. ama bu esmerler için geçerli değil üzgünüm bebişkolar canınız her istediğinde beyazlaşamıyorsunuz..
insan elinde olmayanı her zaman talep eder konu ne olursa olsun.

bu insaniyetimizden kaynaklı bir meseledir. büyütülmediği sürece hiçbir sıkıntı yoktur, normaldir. burada yine anlık halimize şükür meselesi gün yüzüne çıkıyor. her zaman hale, o ana hani memnun olmadığın o halin varya; işte ona şükretmek gerek. bakarsınız zaman gelir daha da kötü duruma düşebilirsiniz. hoş sebebi sadece allah rızası olmalı dünyevi menfaat değil ama en kötü böyle düşünmeli(inançsız bir insan için).

halimize şükretmeliyiz. unutmamalıdır ki bizim o beğenmediğimiz içinde bulunduğumuz durum için nelerini verecek insanlar var. kıymet bilmeli.
Bazı erkeklerinde beyaz tenli kızlara içinin gitmesi.
yürek kırar.
ööf boş musunuz ...

esra ile Ceyda kardeşlere gidin...
görsel

zeki ,akıllı,karakterli kızları rahat bırakın...

(bkz: parazite gerek yok)
Tam tersi değil mi o ya.
halt etmis kara tenliler. beyaz ten her daim candir!
Esmerlerin kıskanması gerektiğini düşünüyorum.
Bunca yıldır beyaz tenliyim, bir kere bile esmer birisini görüp özenmedim, kıskanmadım. O yüzden yanlış bir görüş bana göre.

Beyaz tenliler solaryuma girer en kötüsünden geçici bile olsa esmer olabilir. Fakat esmer biri beyaz tenli olmaz büyük ameliyatlar geçirmediği sürece.
Kapkara telle nasıl mutlular nasıl kendilerini iyi hissediyorlar bu özgüvenlerine ve yaşama sevinçlerine hayran oldukları doğrudur. Kıskanma olayı güldürmüştür.
ya ben bronzlasinca bile uzuluyorum siz ne diyorsunuz..
Sakallarını mı kıskanalım?
Tanım başlıkta yazıyor. Kesinlikle olmaması gereken kıskanma durumudur. Güzellik göreceli olsa da beyaz ten her zaman bir adım öndedir.
bir türküden alıntıdır:

Esmerim bicim bicim
Olurum esmer icin
Alem bana dusmandir
Esmer sevdigim icin oy
.........
Beyaz kadının kıskanmasi gereken bir şey yok.

Ayağını uzatıp beyazım ben demesi yeterli. Bende ki yaşam chi enerjisi soyumuza yeter evet.
Güneşte tavuk gibi kızarmalarından dolayıdır eheheheheheheh.
Teknoloji cok ilerledigi icin esmer olmak suan asiri kolay. Ama esmerken bembeyaz sut tene ulasmak yok oyle cabucak... neden kiskanalim...
Olmayan kıskançlıktir. Beyaza bakmasını bilen için ayrıdır. Niye beyaz biliyor musunuz?
Bilmeyin.
Söylemiyorum.
yanlış yoldaki kız kıskançlığı. bebeğim saçmalama, beyaz ten kadar güzel bişey varsa o da beyaz m.m.lerdir. bırak dokunmayı, seyretmesi bile haz veriyo şahsen.
Niye kıskanayım olm çok istersem solaryuma girer esmerleşirim?
Doğru bir tespittir.

Bir beyaz tenli olarak esmer kızları daha doğrusu esmer insanları hep kıskanmışımdır. Esmer insanların tenleri hassas değildir kolay kolay kızarmazlar,yaz-kış güneş kremi kullanmak zorunda değildirler vs.
Kesinlikle beyaz tenli kizlari oltalamak icin acilmis baslik. Herhalde beyaz tenli akli basinda birinin esmer birini kiskanmasi imkansiz.
Süt diye lakap takılan beyazlıktayım ama hiç esmer birini kıskanmadım. Sevdiğim bey esmerdi kızlarla konuşurken kıskanmıştım ama o sayılmaz .s.