bugün

suratı ay gibi olan en çekici en güzel kızdır. ama maalesef ülkemizde bronzlaşmak için nerdeyse mikrodalgaya girecekler.
zayıf olması halinde ten renginin daha da çirkinleştirdiği kızdır. beyaz tene zayıf bünye hastalıklı bir görünüm veriyor.
beyaz tenliyim. Bunun sadece makyaj yapmakta avantajını gördüm diğer türlü tüm okul hayatım boyunca (vampir) lakaplı kız oldum. Cekicilik falan yok yalaaannn
yadsınamaz gerçekliktir. pembe uçlu memeler..
görsel

allah sizi ne yapmasın.
Irkçılık galiba genlerimizde var.
Yahut beyaz insanın üstünlüğünü dünyaca kabul etmiş durumdayız.
Esmer kadınlar da elbette güzeldir, en azından bazıları ciddi anlamda yürek yakan cinstendir. Beyaz ten fetişisti biri olarak gözlerimi alamadığım iki esmer kadın oldu hayatımda.
Lakin beyaz tenli kadınlar çok ayrı, çözemiyorum sebebini.
Güzeller, çok güzeller.
Her ton saç rengini kaldıran bir ten rengi olmasından kaynaklanan çekiciliktir.
(bkz: stoya)
bir de kızıl saçları varsa değmeyin ağanın keyfine.

https://www.google.com.tr...%252Ftm.htm%3B1920%3B1200
(bkz: alırım bi dal)
bal dök yala iltifatına mazhar olmuş kizlardir.
çerkes kızlarında bulunan özelliktir. yüzü güzel olmasa da bir çekicilik kattığı doğrudur. beyaz teni ve mavi göz varsa yüzü çok güzel olmasada aşk olunur çünkü diğerlerinden çok farklıdır.
beyaz tenli kızların -ama hepsinin değil bazılarının- gerçekten çekici olduğu doğrudur.
olmayan çekiciliktir o ne la öyle ölü gibi.
ne kadar beyaz olursa o kadar çekicidir. hatta şarap içerken mideye giden yolu göreceksin.
ayrıca beyaz tenli kızlar daha kıllı oluyormuş.
üstüne çikolata sürülüp yenilebilir.
Ömür boyunca bitmek bilmeyecek olan bir çekicilik. Güzel olur be yani.
(bkz: olsa da yesek)
Halt etmiş başlıktır. Şöyle bitterinden bir çuklat olsa fena mı olur.
insanı hayretlere düşüren çekiciliktir. Şu Yaz aylarında kendine dikkat etmelidirler.
Bebeklerim benim.
güncel Önemli Başlıklar