1. 1.
  Yok bebekler oluyor yok çocuklar oluyor yok bomba patlıyor diye zirlayan karı ulan ne karaktersiz insanlar var beyaz sende büyük karektersizsin ulan o kadar asker şehit verdik hanginizin sesi çıktı ulan var ya siz hepiniz hainsiniz şehitlerin kanı yerde kalmiycak lan.

  Not:bintanede eksi verseniz umrumda değil şehitler ölmez vatan bolunmez,ne mutlu Türküm diyene.
  196 -59 ... delibozkurt
 2. 2.
  orda ölen sivillerin vebalini teröristler ödeyecektir umarım.
  38 -11 ... hayy
 3. 3.
  Şov yapan kadındır. Birileri tarafından zorla konuşturulduğu kesin. Samimiyetsiz. O bölgedeki teröre, pkkya da lanet etsene? Yemez tabi.
  69 -21 ... cengiz khan
 4. 4.
  Akşam akşam hafif sövdürtendir. ulan onu geçtik beyaz da alkış tutuyo. Bi atara kalkıp cevap vermesini beklerdim. üstüne bi de haklısın dedi yaladı yuttu. Allah her şeyi görüyo evelallah.
  bu arada sözlüğe döndüm 3 sonra :
  (bkz: selamun aleykum sözlük)
  27 -12 ... berharap
 5. 5.
  Gavat vatan hainlerinin zoruna giden başlıktır. Çolukmuş çocukmuş. Ulan şu olaylar bi amerikada bi fransada ne bileyim bi italyada felan olsa çoktan siz kimyasal belki ufaktan nükleer silahları yemıstınızde müslümanlıktan gelen vicdanımız el vermiyor. Biz sizin gibi adamı uykusunda kalleşçe değil, hainin bile usulunce ındırırız. Alın bu entryide eksileyin. Fake hesaplarınızlar saldırın vicdansız köpekler.

  Burada ülke geneli bir konudan bahsedilmektedir. Kimse üstüne alınmasın ama bu böyledir.
  45 -22 ... fameraft
 6. 6.
  Yeter lan yeter hergün şehit veriyoruz hergün şehit verdiğimiz ortamda hala terör propagandasi yapılıyor,irkimizdir cignenen evladimizdir doğranan ey sikilmaz ağlamaz bari gülmekten uyan.
  50 -8 ... delibozkurt
 7. 7.
  o değil de adamlar propaganda yapmayı çok iyi beceriyorlar. lan o küçük beyinleriyle nasıl bu kadar iyi propaganda yapıyorlar? Kesin çok sevdikleri almanya, fransa, abd ve artık rusya gibi düşman devletler öğretiyor bu akılları onlara.

  ölen teröristler ne zamandan beri çocuk oldu şeklinde sordurtan kadındır. eğer haber yapılan bebeklerden bahsediyorsan ve ilkeli biriysen sen önce o bebeklerin ölmesine sebep olan pkkyı eleştir. iki yüzlü çirkin yaratık.
  15 -9 ... kortikosteroid
 8. 7.
  kesin bakire değildir. Orospu olma ihtimali 1.05 oran verir.
  -1 ... fikirsicanbilge
 9. 8.
  Beyaz kadını onaylamasa beyaz show diye bir şeyde olmaz. Kanal baskısı beyazıtı da esir almış durumda. Başka kanala geçmeli
  7 -5 ... kazimtu
 10. 9.
  çocukları siper eden ve hatta bizzat öldüren pkk'ya iki çift laf edememiş. ya da programdakiler etseymiş.
  9 -4 ... faytonfayt