bugün

Yok bebekler oluyor yok çocuklar oluyor yok bomba patlıyor diye zirlayan karı ulan ne karaktersiz insanlar var beyaz sende büyük karektersizsin ulan o kadar asker şehit verdik hanginizin sesi çıktı ulan var ya siz hepiniz hainsiniz şehitlerin kanı yerde kalmiycak lan.

Not:bintanede eksi verseniz umrumda değil şehitler ölmez vatan bolunmez,ne mutlu Türküm diyene.
orda ölen sivillerin vebalini teröristler ödeyecektir umarım.
Şov yapan kadındır. Birileri tarafından zorla konuşturulduğu kesin. Samimiyetsiz. O bölgedeki teröre, pkkya da lanet etsene? Yemez tabi.
Akşam akşam hafif sövdürtendir. ulan onu geçtik beyaz da alkış tutuyo. Bi atara kalkıp cevap vermesini beklerdim. üstüne bi de haklısın dedi yaladı yuttu. Allah her şeyi görüyo evelallah.
bu arada sözlüğe döndüm 3 sonra :
(bkz: selamun aleykum sözlük)
Gavat vatan hainlerinin zoruna giden başlıktır. Çolukmuş çocukmuş. Ulan şu olaylar bi amerikada bi fransada ne bileyim bi italyada felan olsa çoktan siz kimyasal belki ufaktan nükleer silahları yemıstınızde müslümanlıktan gelen vicdanımız el vermiyor. Biz sizin gibi adamı uykusunda kalleşçe değil, hainin bile usulunce ındırırız. Alın bu entryide eksileyin. Fake hesaplarınızlar saldırın vicdansız köpekler.

Burada ülke geneli bir konudan bahsedilmektedir. Kimse üstüne alınmasın ama bu böyledir.
Yeter lan yeter hergün şehit veriyoruz hergün şehit verdiğimiz ortamda hala terör propagandasi yapılıyor,irkimizdir cignenen evladimizdir doğranan ey sikilmaz ağlamaz bari gülmekten uyan.
o değil de adamlar propaganda yapmayı çok iyi beceriyorlar. lan o küçük beyinleriyle nasıl bu kadar iyi propaganda yapıyorlar? Kesin çok sevdikleri almanya, fransa, abd ve artık rusya gibi düşman devletler öğretiyor bu akılları onlara.

ölen teröristler ne zamandan beri çocuk oldu şeklinde sordurtan kadındır. eğer haber yapılan bebeklerden bahsediyorsan ve ilkeli biriysen sen önce o bebeklerin ölmesine sebep olan pkkyı eleştir. iki yüzlü çirkin yaratık.
kesin bakire değildir. Orospu olma ihtimali 1.05 oran verir.
Beyaz kadını onaylamasa beyaz show diye bir şeyde olmaz. Kanal baskısı beyazıtı da esir almış durumda. Başka kanala geçmeli
çocukları siper eden ve hatta bizzat öldüren pkk'ya iki çift laf edememiş. ya da programdakiler etseymiş.
ajitasyon yapmayı çok iyi bilir bunlar.
beyaza hiç yakıştıramadım. o kadar param olsa pkklı kadına resti çeker defolur giderdim kanaldan.
Öğretmenini geri ceken devlete mi kizayim yoksa her gün şehir haberlerini hava durumu gibi sunan spikerlere mi?
ben beyazin yerinde olsam sayin ogretmenim polisimiz ve askerimiz sizi o durumdan kurtaracak oralari temizleyecek herkes rahata kavusak derdim. Sonra ogretmenin tepkisine göre cevaba devam ederdim.

Bana şov yapti gibi geldi arayan kişinin.
mecburi hizmetimi Cizre'de yaptım. bir kere hiç sebep yokken aracımızın önünü kesti yüzleri gözleri sarılı çoluk çocuk. belki benim öğrencimdi çoğu. arabanın üstüne çıkıp zıplamaya,yerdekiler de arabayı sallamaya başladı. sonra kapıları açtılar. polis, polis diye bağırdılar. ellerindeki molotofları yakıp içeri atacakken kimliklerimizi çıkardık gösterdik, öyle bıraktılar. şimdi bu kadın çıkıp giden öğretmenler bu tertemiz yavruların yüzüne döndüklerinde nasıl bakacaklar diyor. bacım bi siktir git, sana en kibar şekilde bunu söyleyebilirim.
beyaz kanalı millyetçi olunca millyiteçi,kanalı hdpci olunca hdpci olmuş. Alkışalyan mallarında %50 kadının ne propgandası yaptığını dai anlamadı. Yada beyaz okadar orspu çocuğunu nasıl bulup toplamış..
Şehit çocuklarının gözyaşlarını, gözü yaşlı anaları, daha tüyü bitmemiş 95'li askerlerimizin ölmesini görmezden gelen bir hain. Kendisine öğretmen dediğine bakmayın, aydın
Doğan tarafından yayına alınan bir maşadan fazlası değildir.

Beyazıt Öztürk ve ordaki konuklara yazıklar olsun diyorum. bu orospu bölücü zihniyete inat taş üstünde taş bırakmamalı devlet.
Nedense asker veya şehit kelimesi geçmemiş konuşmadır. Şimdi biz bunu Eleştirdik diye yukarda bir takım yazarlar bizi bir şeyler ilan etmişler. Çocukları asker öldürmüyor, çocukları pkk öldürüyor. Ve eğer biri çıkıp çocukların ölmemesini istediğini beyan ediyorsa cümlenin hemen ardından pkk'ya lanet okuyabilmeli arkadaşım. ve biz bu düşünceyi savunurken senin bana veya bize çocuklar ölsün istiyor, vatan haini bilmem ne demeye hakkın yok. az akıllı olun ve sapla samanı karıştırmayın. Daha dün Doğudaki sivillere evleri güvenli olmadığı için boşalttıran askerlerimiz çocukları kucağına alarak tehlikeli bölgeden kendi gövdelerini siper ederek geçirmişlerdir. aynı zamanda elindeki ekmeği dahi yanından geçen bir çocuğa uzatan askeri de mi görmedin derler insana. Konu tam olarak budur. Konu bizler için kelleleri koltuklarında gezen askerimizi, polisimizi pkk'dan ayırmayıp çocuklar ölüyor başlığı altında bırakan zihniyettir. Saçma sapan konuşup insanın sinirlerini bozmayın.
dün gece beyaz şova diyarbakırdan bağlanan ayşe öğretmen, bölgede yaşananları sesi titreyerek anlattı ve medyanın yalan haberler yaparak yaşananları farklı yansıttığını dile getirerek, çocuklar ölüyor sessiz kalmayın dedi...

http://www.peshaber.com/b...ssiz-kalmayin-dedi/81672/
görsel
Kardeş dün gece bunun geyiğini yaptık, faşit ve milliyetçiler yine bordo klavyeli oldular, güya kendilerini savundular. Bizlerde öğretmeni destekledik. Bitti gitti ve günaydın.
bu ülkeden siktirip gitmesi gereken ayşe öğretmen değil, olaya bu kadar basit bakan diyarbakır, cizre, silopi ve birçok yerde sivil ölümlerine dahi üzülemeyen sizin gibi 'insan görünümlü' ama aslında insanlıkla alakası olmayan sizin gibi boş insanlardır. yazıklar olsun ki geçen hafta kahvaltı sofrasında ölen 3 çocuk annesi bir kadının arkasından bile iyi olmuş 'hendek kazmasalardı diyen insan müsveddeleri var bu ülkede.
pkk'nın 15 yıldır yaptığı, hümanist ayaklarından sadece bir tanesidir.
ne tesadüf ki, sadece bunlar görüyor bu bombaları. benim doğuda yaşayan akrabalarım hiç yaşamıyor. sosyal medyadan amed diye çırpınan 2 3 sempatizanda hak verince, benim salak türk milletim ayağa kalkıyor.
Allah şehit çocuklarına yardım etsin diyerek söze başlayayım ki mhp liler beni yanlış anlamasın.Fakat madalyonun iki tarafını da görmemiz gerekiyor.Bu bir şehir çatışması ve terörist,askerlerle beraber siviller de ölüyor.Öğretmenin şehitlerimizi dile getirmemmesinin nedeni zaten bizim bunu haberlerde takip edebilmemiz.Ancak öldürülen siviller haberlere çıkartılmıyor.Öğretmen de buna dikkat çekmek istemiş.
pkk sempatizanlarından biridir. teröristlerin ölümüne çok üzülüyormuş. ama siz fitneci gavur pkklı ibneler, hepiniz geberene kadar durmayacağız. allahın laneti sizin ve sizin gibi bölücü fitne odaklarının üzerine olsun. Ölünüz leş, diriniz kalleş.
çocuklar öldürülüyor diyerek pkk'ya çakmıştır.

başka türlü düşünülemez.
güncel Önemli Başlıklar