bugün

öküzdürler, hiç beyaz pantolon giymiş kıza bakılırmı. beyaz pantolon giyen kız melek gibidir, öyle bakılmaz günahtır.
beyaz pantolon giyen kız mutlaka birşey göstermek ister.

bir umut sarıkaya sözü.
ilk fırsatta o pantolonun ıslanmasını dileyen magandadır.
eğer ki altında ferrari marka arabası varsa öküz değildir.
beyaz rengin beyazlığından faydalanıp bir şeyler görmeyi umut eden öküzlerdir. * *
türk erkeğinin saflığa ve temizliğe olan ilgisinden kaynaklanan bir durumdur. haşa öküzlükle alakalı değildir. ben şahsen hiç beyaz tren görmedim.
bir bayana çok yakışmaktadır beyaz pantolon ama giymek de biraz cesaret ister sanki. öküzlere de gelirsek; yontulması gereken kütüktür.
(bkz: hepiniz öküzsünüz)

böyle insanların varlığını bilmeniz için nereye baktığına bakmanız lazım. *

(bkz: yakaladım sizi)
beyaz pantolon giymek her hatunun cesaret edebileceği bir şey değildir.giyenin demek standart üstü uzuvları vardır ki giymektedir.yoksa beyazı çok sevdiğinden giymemektedir.ayrıca pantolon konusunda ırkçılık yapmanın alemi yok.sadece siyaha bakmak olmaz beyaza da bakılır.
aslında o öküzler"beyaz giyme söz olur " demek için öyle bakıyorlardır.
en az behlül tipli erkeğe ağzının suyu akarak bakan tipler kadar öküz olan öküzlerdir.

(bkz: ya neye bakacağıdı)
bu öküz kategorisine giriyo muyum ben de bilmiyorm ama hani güzel bi kızsa, ne giymiş altına bilmem nesinden dolayı değil ama bakıyorum yani. bunu direkt öküzlüğe vurmanın mantığını anlayamıyorum sözlük. ayrıca internetten bütün erkekliği değiştirebilecek bi akım yaratmak güç. ayrıca ben sadece kendime saygımdan güzel giyiniyorum diyen salaklardan olmadığım için diyebiliyorm ki, evet ilgi çekmeye çalışıyorum, evet ilgimi çekene bakıyorum. bu sebeple öküzsem de en öküzüm evet.
göz hakkını kullanıyordur.

iç göstermeyen envai çeşit beyaz pantolon dururken gidip en transparanını alıp giyersen bakarlar kızım.
zaten iç gösteren beyaz pantolonu giyen kıza bakmasan o kızın zoruna gider.
neden öküzlük olsun.? mis gibi de bakılır...
kendi soyadını taşıyan bir bayanın o şekilde sokakta yürüdüğünü * düşünerek empati kuramayan dangalaktır.
algıda seçicilik - hormonal aktivite - hayal gücü birleşimine yenilen erkektir.
görsel
başka bir şey giyen kıza da bakan insanlardır. siyahı beyazı pantülü eteği ayırt etmezler.