bugün

sınırsız alternatif ve normal bildiğimiz tıp bilgisiyle yaralı ceylanlara, hasta yazarlarımıza şifa olmaya çalışacak olan yazarın disiplinidir.

siz sevgili yazarların sağlığı benim için ne kadar önemli ah bir bilseniz.

şu konudan referans alıyorum, bilginize,

(bkz: sözlük yazarlarının fizyolojik rahatsızlıkları)
bedava soru cevaplayan programdır. bedava lan, türk değil misiniz lan siz?

bedava doktor var, isterseniz hukuk bilgim de var ücretsiz danışmanlık yaparım. katılın lan programa. gıcık mısınız? köpek mi olim ne istiyosunuz anlamadım ki?

yok eczanelere özgürlük yok doktor eksiği var diye inim inim inlersiniz yolda izde, görürüm sizi.

ayıp be. şurda hayrına sosyal hizmete kalkışmışız, 0 talep.

üroloji departmanıyla alakalı soruları yanıtlamicam 2 gün, size ceza. sikiniz taşağınız buruşsun anlayın değerimi.
+evet, hattımızda son dal sigarasını vermek istemeyen bir seyircimiz var. buyrun efendim!

-hocam benim sorunum şöyle ki;
hanımımlan günde 7 posta birlikte olmadımmı saframın sol yanında bir yanma ve ardından muhteşem bir baş ağrısı... akabinde sol iç yan bağlarda, bizim damar damar üstüne bindi diye tabir ettiğimiz vakanın vermiş olduğu uyuşukluk ve sinir harbi.
daha önce gittiğimiz hocamız majezik ve ben-gay gibi saçma, dinimizce caiz olmayan ilaçlar yazdı fekat ben size de danışayım dedim.
yok hanımımlan 7+ gibi bir skor yapar isek de benden hanımıma karşı cinsel soğukluk başlıyor.
evliliğimiz bitme aşamasına geldi beyaz hocam. lütfen yardımcı olun.

(bkz: bir üfürükçü olarak beyaz müslüman) *
mehmet ali birand girişi yaparsa süper tutar dediğim ;

- ııı bugün 23
- ııı 23 bugün,
- ııı bugün 23 ocak,
- ııı madrid in midyat ilçesi ııı,

bu böyle ııı diye gider işte... öğren bunları olmuştur o iş. ***
ciddiyeti halen anlaşılmamış programdır.

sizler beni ne sanıyorsunuz? ben burada işlediğim günaflara anti birşeyler yapmaya çalışıyorum adam gelmiş, "evliliğim" diyor. yazıklar olsun!

bak yine kıyamadım, (bkz: #8526418)

giresun fındığı ye, 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı bal, 2 tane aspirin, 1 damla erik pekmezi damlat sonra onu musluktan dök. sonuçları bana bildir daha sağlıklı bir reçete yazayım.