bugün

ortaokul ve lisede, baharın gelmesiyle, kızların gri ya da siyah külotlu çorap yerine giymeye başladığı ayrıca lise çağındaki erkekleri mutluluktan deliye döndüren çoraptır. müdür yardımcınızın cuma günü, istiklal marşı töreninde bu durumu anons etmesi * okulun tüm erkekleri tarafından her daim alkış, çığlık ve ıslıklarla, sevinçle karşılanır.
burhan çaçan ın sözlükte yazar olduğunu farketmemize neden olan çorap türü.

(bkz: liselim)

(bkz: sübyancılık)
Çok mutluluklar yaşadım ama, ama lise çağlarımda hiç bu anlatılan çorap yüzünden kelebek olmadım. Hayatımdaki büyük boşluğun sebebi bu mu acaba ?

Tanım: çorap
bir insan evladını bundan daha beter gösterebilecek ne vardır, ben önce onu bilmek isterim.
resmen düşünülmüş, taşınılmış; lan biz bu kızları bu ayıların elinde cinsel obje olmaktan nasıl uzak tutarız diye.. sonuç bu işte.
beyaz külotlu çorap!
kusacam lan şimdi..
bacakları oldukça kalın gösteren çorap rengidir.
ıslanmayan çorap türüdür.

(bkz: aşkım çoraplarında ıslandı mı)
kısa etek-siyah çorap kombinasyonu altında ezilmiştir.
Her liseli erkeğin ağzının suyu akmasına sebep olan nesnesel şey. Halbuki gri çoraptan pek bir farkı yoktur.
bunların külotlu olmayanları da vardı, böyle dize kadar çekilen cinsten..
beyaz aynı beyaz ama.. ideal iğrençlik o renkle elde edilmiş bir kere..
şu aralar kadınların burnu açık ayakkabı ile giyip midemi kaldırdıkları, bir garip çorap türü.

oysa ben ana sınıfına giderken ne kadar güzel, ne kadar sevimliydi...

(bkz: biz gençken)
(bkz: eski çamlar bardak olmuş)
(bkz: ulu sözlük fetişizm rüzgarı)
babaanne külotlu çorabı sahiplerinin yıllar yıllar öncesinde, cedid dönemlerinde giydikleri bir iç giyim unsurudur.
ilkokulda 23 nisanlarda öğretmenlerimiz tarafında zorunlu tutulan çoraptır . *
bazı kızlara şöylesi http://images.gittigidiyo...White-M-L__34778179_0.jpg feci yakışan çoraptır.
kışın soğuk olduğunda erkek çocuklarına da giydirilir görmüşlüğüm vardır.
(bkz: uçtum şahitlerim var)
Forma altina giyilmelidir aksi takdirde fazla iticidir.
şirinlerinde tercih ettiği çorap çeşididir. sadece çizgi film kahramanlarına yakışır.
oldukça seksi gösteren çorap.
siyah çorap kadar olmasada genede sexy gösteren çoraptır.
aşk-ı memnuda nihalin giydiği çoraplardır. bebe çorabı.
bir siyah jartiyer değildir.
seksapeli fena derecede arttırır kesinlikle.
dünyanın en seksi şeyi. 15 yaşında birinden seksüel anlamda hoşlanmak sübyancılıktır diyenler biraz tv izlesin de ergenekondan içeri girmesin, hadi bakem.
ince-genç bacaklarda harika duran aparat. hafifçe sıyırıldığında etle birleştiği yerleri görmek daha da harika. sikmişim fileliyi. o orospu işi.
"adam şuan 31 çekiyor 1 entari daha girmeyin boşalacak" dedirtir.

güzel çoraptır.