bugün

bunu gerçekten deneyen biri var. bizzat kendi gözlerimle gördüm. neyin peşindeydi, ne yapmak istiyordu muhtemelen sadece kendisi ile allah bilir ama hiç hoş durmuyor.
maganda nın tanımıdır.
üzerine vişne suyu dökülesice...
(bkz: şapiiii)
yanında ayşe teyze ile gezmesi gerekendir.
(bkz: Zenci)
büyük buluşma diye bir dizi vardı.stvnin ders veren altın kurallar dizilerinden biri. orada öldükten sonra karşılarına dikilen hortlak gibi biri vardı. suratını un çuvalına batırmışlar, her yeri bembeyaz. korkardım.
(bkz: izmirliler)
bugün beyaz kapri beyaz gömlek ve beyaz konverse ile gördüğüm tipi ile kıyafeti uyumsuz bir amcayı hatırlattı.
yansıttığı güneş ışınlarının enerjisi bir ailenin haftalık enerji ihtiyacını karşılayabilecek düzeydedir.
beyaz giyme toz olur.
yeni tarz yaratma peşindedir. kendisini deneme tahtası olarak kullanmaktadır. gidişat kötü. (bkz: bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz)
sünnet çocuğu için idealdir.
üçlemeye bir de beyaz slip don eklersek tamam olur. (bkz: kıro)
tanım: beyaz giysilerdir.
Bu kadar uğraşmışken, zincirli kuyuya bir uğrayıp, kendini ebedi uykusuna tevdi edebilirdi.
juggernaut kıyafeti içerisinde giymek gerekir bunları. aksi halde kirlenme süresi max. 15 sn. dir
(bkz: funny games)
(bkz: man in white)
(bkz: aşçıbaşı)
(bkz: ibrahim tatlıses)
Aksesuarlar doğru kullanıldığı zaman boğucu olmaz. Aslında ayakkabı renkli olmalıydı ama.
sünnet çocuğu.
eline de şunu aldığı andan itibaren okul bando takımının majörü olabilecek kişidir.
http://www.spormalzemeler...-sopasi_15786-450x400.jpg
üzerine inatçı lekelere sebebiyet verecek şeyler atıp kaçılmalıdır.
(bkz: ayşe teyze)