bugün

beyaz atlı prensini bekleme seyise razı ol yoksa ata kalırsın, şeklindeki özlü söz ile desteklediğim önerme.
kaytanbiyikliprens vardır.
beyaz atlı prens yoktur (bkz: beyaz etli prens)vardır denilen başlık.
evet yoktur. zira beyaz etli prens vardır. yoksa siz hala annenizin prensini mi bekliyorsunuz?
aşktan, bir güzelinin olacağından ümidini kesmiş olan
ama hele bir bulsa onu,
hele bir konuşabilse,
hele bir o da sevse
o sevdiğini yüceltecek, şereflendirecek olan bir prens vardır. dolayısıyla başlıktaki genelleme yanlıştır.

o prens arkadaş bakıyor yaşıtlarına.
cümlesi dolmuş facebooka.
sokaktakiler yarım ton makyajla.
burunları beş karış havada.
gözleri bile görmez, o denli.
cep telefonu vücudunun parçası olmuş artık 'olası' prensesin.

ümidini kaybetmez mi?
eder.

o yüzden bu prens arkadaş gidecek; henüz teknolojinin, makyajın, kibirin kendisine dokunmadığı,
tertemiz bir aborjin kız alacaktır.
(bkz: beyaz atlı prens yoktur az votka vardır)
(bkz: erkeklerden kizlara tavsiyeler/#2299715)
kadınların hayatın gerçekleriyle yüzleşmek yerine hala kafelerde oturup prensin gelmesini beklediği durum gibi bir şeydir.
(bkz: uyan da balığa gidelim)
olmayandır. günümüz erkeklerinin sokakta düşüp bir yerlerini kırma ihtimalini düşünürsek, atla gezinmeleri hayaldir. zaten bunun hayalini kuran kız da kalmamıştır. kalmışsa da haralarda dolaşabilir. belki çıkar.
(bkz: beyaz şahinli kro)* *
(#1525691)
prens william yorum hakkında, "valla benim beyaz atım var" diyerek cevap vermiştir.
beyaz atlı prense inanmıyorum ama bir nal var şeklinde açıklanabilecek tespittir. çok güzel düşünmüşüz.
beyaz jeep (lincoln navigator)li zengin vardır.
(bkz: beyaz etli prens hakikati)
prens charles' ı gören gözü açılmamış, masal diyarlarda yaşayan kızların tepkisi, gerçeğe adım atışın ilk sözleri.
(bkz: şaka mı bu)
(bkz: gulyabani yoktur)
(bkz: hayır vardır)
*
kızlar artık beyaz atlı prensi değil, beyaz yatlı prenslerini bekliyorlar. *
(bkz: beyaz atlı prens yoktur beyaz atlı keriz vardır).
günaydın ablalarım, abilerim. atı alan üsküdarı geçti. fakat beyaz at değildi bu. bu arada, midemi bulandırmayın lan. adam gibi yaşayın aşkı, meşki...
beyaz atlı prensi de en son bir filmin çekiminde görmüşler. filmin ismi de şu; beyaz atın intikamı.
üniversite hazırlık dönemi;

reading- writing hocası:

- kızlar, beyaz atlı prens yoktur. boşuna beklemeyin. sonra bir bakmışsınız, prens gitmiş size at kalmış
evet türkiyede yoktur 1923 ten buyana bu ülkede prens yokutur.
(bkz: uyan da balığa gidelim)