1. 1.
  ses bakımından da siyah ırkın üstünlüğü var denilebilir.
  4 ... herkesin hayatina karisan adam
 2. 2.
  sarı ırkın zeka ortalamasının beyazları ve siyahları ezip geçtiğini bilmeyen insan söylemidir.
  beyaz ırkın zeka yönünden üstünlüğü
  ha zeka derken ali cengiz oyunları, türlü türlü çakallıklar diyorsanız bilemeyeceğim.
  1 ... bara damsiz giden
 3. 3.
  cidden bu tarz düşünen arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum, her şeyi açıklamak istiyorum. yok öyle bir şey homo sapienslerin alayının beyin fonksiyon sistemi eşittir. bu tarz söylemler ezilmişlikten eğitimsizlikten ve başka ırkların başkalarını daha önceden sömürdüğünden kaynaklanmaktadır böyle devam ederse gene sömürülecektir. medeniyet dediğimiz şey beyaz ırkın icadı bile değildir, mezopotamya tarihine bakın sekerse mısıra girin anlarsınız. çin ve hindistan arkadaşlar böyle düşünen çoğu insanıda aşar. anadolu ya bile yazıyı asurlular yani mezopotamya lılar getirmiştir sen neyin peşindesin. he istersen neden mezopotamya da olmuştur mezopotamyalılar daha mı üstündür diye sorarsan akıl edip onunda cevabı vardır.
  1 ... nihrir
 4. 4.
  çük bakımından siyah ırkın üstünlüğü ile her şeyin yalan olduğu önerme.
  2 ... gobekcandir
 5. 5.
  kanıtlanabilirliği var olan durumdur. ne zaman baktım hatırlamıyorum ama ırklara göre zeka çan eğrileri yapmıştı wass, en zekiler çekik gözlüler. sıralama şöyle; beyazlar, siyahlar, ispanyol kökenliler.
  ... ulmo
 6. 6.
  (bkz: vivien thomas)
  (bkz: something the lord made)

  ilk açık kalp ameliyatının temelini atmış adam. boru değil. bu benim bildiğim. milyon tane isim yazılabilir, aynı şekilde beyaz insanlardan da. böyle bir çalışma yapılırsa ancak başlık bir gerçeklik kazanabilir. onun haricinde iddaalar iddaalar.
  tabi her şeyden önce ne gerek var böyle abuk subuk bir işe.
  ... kurt baltasi
 7. 7.
  şu aşamada kanıtlanamayacak olan üstünlüktür. afrika daki siyahların eğitimsizlikten zekalarını harmanlayamaması bu ayrımı yapmak için bir obje olamayacaklarını gösterir. amerika ve avrupa daki zencilerin önyargıdan yeni yeni kurtulduğunu düşünürsek de bu yargıya varmak için henüz erkendir.
  ... geri zeki
 8. 8.
  (bkz: siyah ırkın vücut yönünden üstünlüğü)
  ... birdahabanabenzemeangel
 9. 9.
  (bkz: aryan üstünlüğü)
  ... multipleorg