bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yazın sokakta gezerken karşılaşılmaması mümkün olmayan insan modelinin uydurduğu ayağa beyaz çorap üstüne de sandalet* olan giyim tarzıdır.
  -1 ... akrep
 2. 2.
  genel olarak sarıkla dolaşan insanların giyim tarzının tamamlayıcısıdır. bir de o pis çorapla camiye girip namazda kılar ki etrafındaki insanlara allah sabır versin.
  1 -4 ... spectracef
 3. 3.
  Japonya'da* iseniz parmak arası sandalet ile beyaz çorap ikilisi gayet olağan karşılanır bir durumdur.Hatta giymeyeni dövebilirler**...
  4 -1 ... gamze
 4. 4.
  (bkz: çorap üstü sandalet)
  ... white pages
 5. 5.
  istanbulun samandıra,sultanbeyli ve eyüp bölgelerinde yazın sıkça görebileceğiniz giyim tarzı.
  -1 ... depression
 6. 6.
  (bkz: sandalet icine corap giyen insan)
  -1 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  bir de gri kumaş pantalon isimli bir kardeşleri olan ikilidir.
  -1 ... ucuncayir666
 8. 8.
  genelde corabın beyazlıgının tartısmaya acık oldugu ikilidir, zira corap bilimum yerlerden grileşmiş hatta yer yer siyaha kacmıstır
  -1 ... dopdop
 9. 9.
  (bkz: dünyanın en muhteşem ikilisi)
  1 ... redwinemania
 10. 10.
  yaşlı turist kafilelerinde son derece rağbet gören ikilidir. sandalet yürüyüşü kolaylaştıran ve ayağın hava almasına yardımcı olan yazlık bir pabuçtur, beyaz çorap ise boyanmamış pamuktan yapıldığı için en sağlıklı ter emici özelliğe sahip çoraptır. akşam sabunla yıkandıktan sonra sandalet içine giyilmesinde hiçbir sakıncası olmadığı gibi, terleyen ayaklarınızın sandalet üzerinde sürtünmeden mütevellit nasırlaşmaması için tercih de edilmelidir. (ne söylediklerini siktiret, rahat mısın ona bak)
  4 ... caty blake
kapat