1. 1.
    Biri beni aydınlatsın bu adamın bir şarkıcılık geçmişi var mı ?

işin komiği az önce hadise ve murat varken bir mal bunu seçti.
    5 ... be happy yine yine yeniden
  2. 2.
    vallaha benimde anlamadığım bir hede. fakat eğlenceli adamdır, Fakat bir şarkıcılık geçmişi olduğunu sanmıyorum, bir şarkıcılık geçmişi yok sanırım. yani bildiğim kadarıyla yok..
    1 ... ikinci nesil yazar
  3. 3.
    Program reytingini yükseltmek olabilir. Acun uzun zamandır beyazıt'a katılması yönünde teklif götürüyormuş
    2 ... sairceketli
  4. 4.
    yıllar evvel bir türkü albümü çıkartmıştı ama o müzik geçmişi sayılıyor mu bilmiyorum.

t: muhtemelen işsiz kalmasın diye kankası acun tarafından programa jüri olarak eklenmiştir.
    5 -1 ... petrauskas
  5. 5.
    kendisi yozgat konservatuarı

opera şan bölümü doçentidir.

musiki bilgisi adeta ummandır.

ne olacak ?

acurla kankigiller muhabbeti.
    8 -1 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    acunun biraz gülmeye ihtiyacı vardı. o yüzden beyazı progaramına dahil etti. beyazın programının kaldırılması da bunda sebebi oldu.
    2 ... rebel12
  7. 7.
    Ülkenin butun makamlarini zaten hak eden kisiler isgal ediyor zaten ya, bi beyaz kalmis.
    1 ... tender brenson
  8. 8.
    amacınıza sokayım. tv de izlediğiniz her bir unsur belirli amaca mı hizmet ediyor. kıstas illa şarkı söylemekse hadisenin müzik geçmişi var değil mi amk. hangi biriniz hadise açıp bir sigara yakıyor.
    beyazıt öztürk'e bok atılmaması gereken durum. adam gelince yarışma stand up programına döndü resmen. espriler çok zekice ve zaten en önemlisi adamın aktif müzik kariyeri yok ama çok sağlam bir müzik bilgisi var. bunu bilenler bilir.
    1 -2 ... duygusal masturbator
  9. 9.
    programa bir komik karakter lazımdı o da beyaz oldu bu kadar basit.

durup durup gemilerde talim vay demez inşallah.
    3 ... cilveli ahmet hoca
  10. 10.
    işsiz kalmasıdır.
    ... ellikuruslukcipsnekadar