bugün

Program reytingini yükseltmek olabilir. Acun uzun zamandır beyazıt'a katılması yönünde teklif götürüyormuş
yıllar evvel bir türkü albümü çıkartmıştı ama o müzik geçmişi sayılıyor mu bilmiyorum.

t: muhtemelen işsiz kalmasın diye kankası acun tarafından programa jüri olarak eklenmiştir.
kendisi yozgat konservatuarı

opera şan bölümü doçentidir.

musiki bilgisi adeta ummandır.

ne olacak ?

acurla kankigiller muhabbeti.
acunun biraz gülmeye ihtiyacı vardı. o yüzden beyazı progaramına dahil etti. beyazın programının kaldırılması da bunda sebebi oldu.
amacınıza sokayım. tv de izlediğiniz her bir unsur belirli amaca mı hizmet ediyor. kıstas illa şarkı söylemekse hadisenin müzik geçmişi var değil mi amk. hangi biriniz hadise açıp bir sigara yakıyor.
beyazıt öztürk'e bok atılmaması gereken durum. adam gelince yarışma stand up programına döndü resmen. espriler çok zekice ve zaten en önemlisi adamın aktif müzik kariyeri yok ama çok sağlam bir müzik bilgisi var. bunu bilenler bilir.
programa bir komik karakter lazımdı o da beyaz oldu bu kadar basit.

durup durup gemilerde talim vay demez inşallah.
işsiz kalmasıdır.
nasıl bir işsizlikse bende tam hanımla bunu konuşuyordum ciddi ciddi. sonra dedim dur bir bakınayım bu adamın gelmişine geçmişine. işte sonra saygı duydum. hasılı bilmeden konuşmamak lazım.
Ben dün biraz baktım programa. Açıkçası beyaz olmasa program çok sıkıcı olurmuş.
işsiz kaldı normaldir. Amaç para kazanmak. Evet.
Maaşının düzenli yatıyor olması.
Ne sanmıştınız ki düzenli olarak kazandığı para olduğu sürece adam programda jüri olmayı kabul edebilir.