bugün

haldun dormen'in karısı ve ayşe arman'ın kaynanasıdır.
Ted konusmasini hayranlikla dinledigim basarili kisi. Kadinlara verdigi ogutlere de bayiliyorum.
Kendisine uzun, sağlıklı ömürler diliyorum.

Çok değerli, aydın ve inanılmaz bir dünya görüşüne sahip insan, hoca.
" 92 çok ilginç ve zevkli bir yaş " demiş.

https://www.posta.com.tr/...t&utm_campaign=gundem
Elle style adwards, 2019 stil ikonu ödülüne layık görülen zarif, bilgili, görgülü hanımefendi.
Kendisine bayıldığımı daha önce de söylemiştim sanırım.
Alanında bir duayen, konuştuğunu dinleten birikimli bir insan...
görsel
Betül değil canım Betûl.
Her şeyiyle buram buram kalite, donanım ve aydınlık kokan harikulâde bir kadındır.
iletişim duayenidir.
Ülke kadınının, böyle bir değerden öğrenmesi gerekenler, arş-ı alâ ya kadardır.
Ömrü uzun olsun, hep varolsun!

Doğduğum toprağın kadını olması da, ayrı bir hayranlık ve sevgi beslememe nedendir.
değerli bir sanaatkâr.
ismini çok duyduğum biri. bir kitabını -varsa- okumadım. bir sohbetinde bulunmadım. adını bu kadar duymama rağmen merak edip hakkında daha fazla bilgi edinme çabasında da bulunmadım. "halkla ilişkiler" alanında duayenmiş. "halkla ilişkiler." hani üstadı martin lippman, edward bernays gibi kişiler olan bir alan. reklamcılığın biraz kılık değiştirmiş hali. ben oralarda yokum. istediği kadar pr yapısın ya da adına pr yapılsın. mardin ailesinden birini mutlaka öveceksek bence şerif mardin bunun için daha uygundur. gerçi ona karşı da kemal karpat'ı tercih ederim. neyse.
feminist ayracı olduğunu düşündürdü afedersiniz.
Kim bu bacı? Neci? Topluma katkısı ne? Başarılı bir kadın rol modeli olduğu için bu kadar parlatılıyor gibi geldi bana şahsen.

Hakkında ne biliyorum peki? Hiç. O zaman sözümü niye ciddiye alasınız? Ben bu kadını niye ciddiye alayım peki? Neyin sorgulaması bu? Uykum mu geldi benim? Kardeş 100 bin versek kafa ütüleme şuradan siktir git deseler... Pardon abi.
94 yaşına girmiştir.
türk halkla ilişkiler uzmanı. isminin aslında betül (meryem ana'ya verilen vasıf) değil betul (kişi) şeklinde yazıldığını tedx konuşmasında belirtmiştir. soyadı şehir ismi olunca geçmişte mardin'le de bağlantıları olmuş.
Eski devir kadınlarına bayılıyorum yav. Betül hanımefendiye de Allah sıhhatli ömürler versin.

Kibar, kültürlü, her zaman şık, derya gibi insan.