bugün

sol frame şakacısı.
(bkz: 5)
(bkz: kavanoz)
(bkz: bal)
(bkz: sadece)
(bkz: 100)
(bkz: tl)

başlıklarını peş peşe canlandırarak gülmeme sebep olmuş yazar.

görsel
5 kavanoz bal sadece 100 tl olayına fazla takılmış yazar. Gece gece güldürmüştür.
Gece gece canı bal çekmiş yazardır.
can sıkıntısından aklını yitirdiğini düşündüğüm yazar kişi.*
bal ticareti yapan yazardır.

ya da ben öyle hissettim bilemiyorum.
"5 kavanoz bal sadece 100 tl" muhabbeti ile sol frame e yaptığı şey tebrik edilesidir, şansının da yardımıyla güzel iş başarmıştır. herkesin dikkatini çekmiştir. sol frame in anasını kemalizm ve şakirtler adı altında siken dallamalardan kat be kat iyidir.

not: gece gece adam renk kattı sözlüğe, hepimizin dikkatini çekti saçma gelse bile takdir et, etmesen bile sus 2 dakika. he diyorsan ki "illa ağzım hareket edecek" sakso çekmeye ne dersiniz sayın hiç bir boktan memnun kalmayan uludağ sözlük yazarları? haydi saksonuz bitince başlık açıp entry girin "sol frame in anasını siken yazarlar" diye başlık açmış olmak için başlık açın ve altına çok zararlı davranışlarda bulunulmuşçasına entryler girin.
Çok sevdiğimiz yazar kardeşimiz. Şurada Nba' i takip eden 5 - 10 kişiyiz sahip çıkalım birbirimize.
(bkz: #15011073) her zaman ki şakalarından birini gene yaptı.*
(bkz: #14922270)
(#15010003) entrysinde ki vurguladığı hadiseye günün beğenilen entrylerinde sık sık rastlıyoruz. bu şekilde ki entryleri bulup deşifre eden yazarları takdir etmişimdir. bundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.
bu saatte canlandırdığı başlıklara bakarsak kendisi tam bir ....

yapma yahu.
tez vakitte iştahının kapanmasını dilediğim yazar.
menemeni yazmasa iyiydi.
ramazan ayında çok küfür yiyeceğini düşündüğüm yazar.
arkadaşlar kuzenim yazmış onları.
gece gece tüm yemek başlıklarını hortlatmamda payı olan yazar.
çiplerini kaybeden yazar. *
poker dersi alan yazar.
uludağ sözlük texas hold'em poker ligi'nde bugün çok kaybetmiş yazar. *
23 nisan'da çocuk sorunlarını dile getirme çabasıyla dikkatimi çekmiş yazar. kutluyorum.
Hüseyin Üzmez ahlaksızını unutturmamaya çalışan yazar. Eine sağlık, insanlarımız balık hafızalıdır ne de olsa.
gece gece kulaklarını çınlatmanın farz olduğu yazar.

amaç ne amaç? yemekler falan sol framede.

not: tokum lan. niye gaza geldim bilmiyorum.
acıktırsa da nevale bol olduğu için zerre sinirlenmedim panpa ehehe ama çok kulağın çınlar uyandırıyım *
yine mi menemen? * *
karikatüristtir kendileri.