bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  -kuş,kedi,köpek,su kaplumbağası,iguana,bukalemun,hamster,tarantula gibi beslenen evcil hayvanların birgün gelip bu dünyayı terketmesi halidir.
  -kişide derin yaralar açar.
  -o ölen hayvanın yerini başka hiçbir hayvan tutamaz.
  2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  abdullah öcalan 'nın mortu çekmesi.
  9 -2 ... olric
 3. 3.
  söz konusu civciv ise anında gerçekleşen eylemdir. (bkz: salak)
  1 ... redwinemania
 4. 4.
  menfaat beklemeyen,hiç konuşmadan yorum yapmadan dertlerini dinleyen,hayatımda hiçbirşeyi bu kadar sevmedim dediğin kedinin ölmesi bir dostunun ölmesi kadar acı veriyor insana
  ... morfin
 5. 5.
  ilk hayvanınız bir japon balığıdır,tavada atıp pişirilmek istenir* .Sonraki hayvanınıza iyi bakacağınıza dair söz verirsiniz, yine bir japon balığıdır ama sonu lavaboda can vermek olur. Aradan zaman geçer 2 tane kaplumbağanız olur, türlü eziyetler edilir, yemek vermek unutulur, açlıktan ölürler. Daha sonra bir kuş furyası gelir, yılalr içinde 8 tane kuşunuz olur, hepsi ya ölür**** ya kaçar. Aralarında mengele nin yapmadığı eziyetlere tanık olanlar vardır, ama kişi sadece iyi niyetlidir ve biraz eğlenmek istiyordur. Onlarla çok mutlu anlar geçirilmiştir, hepsinin kişinin kalbinde ufak da olsa bir yeri vardır.

  (bkz: allahım affet beni)
  2 ... baybars
 6. 6.
  eğer uzun süredir besliyorsanız ve aranızda güçlü bir bağ varsa; bir akrabanız ya da arkadaşınız ölmüş gibi hissedersiniz. en az bir haftalık ağlama sebebidir. eğer ölen muhabbet kuşuysa arkadaşlarınızın ağladığınızı görüp nedenini öğrenince yaptığı "ahahayt ben de bişey sandım", " eşşek cennetine gider o şimdi merak etme", " başka derdin mi yok lan dingil" tarzı yorumlar sizi çıldırtır ama tepki veremeyecek derecede üzgünsünüzdür. evcil hayvanını kaybeden insanı en iyi evcil hayvanını kaybetmiş insan anlar, diğerleri anlamaya çalışmaz bile. onlar bilmezler bazen o minik yaratığın size diğer insanların olamayacağı kadar yakın olduğunu, onu artık bir hayvan değil bir dost olarak gördüğünüzü.
  1 ... noodle
 7. 7.
  en fazla 1-2 gün üzülünür daha sonra vakit kaybedilmeden yeni bir hayvan alınır... merak etmeyin gelen gideni aratmaz...
  1 ... erme1984
 8. 8.
  eğer ilk başta satın alırken ya da edinirken önceden bir kez akla getirilirse atlatılması daha kolay olan zor durumdur..
  tabi ki değişir ancak en çok bir köpeğinizin ölmesi sizi üzerdi..
  1 ... cupid
 9. 9.
  (bkz: beslenmeyen hayvanın açlıktan ölmesi) *
  ... seyir
 10. 10.
  (bkz: çalınan başlığın kabak tadı vermesi)
  ... dragonhead