1. .
  an geçmiyor ki sol çerçevede beşinci nesille alakalı yeni bir başlık belirmesin sevgili dinleyenler. beşinci nesli beğenmeyen dördüncü nesiller, beşinci nesilden adam olmaz diyen üçüncü nesiller ve daha bilumum beşinci nesil parantezine aldığımızda geriye bir*den başka bir bok kalmayacak başlık..

  tanımımızı da yapalım tam olsun diyenlerdenseniz, beşinci nesil muhabbetinin bokunu çıkartanlara denir.
  1 -2 ... reanarchy
 2. .
  (bkz: yere düşünce bizi yemiyolarmış)
  ... misses eko le pew
 3. .
  yaptıkları ırkçılık. yenlikten bahseden ve internetle böyle haşır neşir insanların "hayır burası bizim bölgemiz, siz giremezsiniz" demesinden başka bir şey değil.
  sosyopat yazarlar her yerde bu beşinci nesil yazısını görünce çıldırıyorlar. tahminimce içlerinde moderasyona bakan da var. çünkü götü boklu bir sebepten tam "5" gün çaylak cezası kesildi. format kuralları gereği yapılmaması gereken ne varsa yapan "küfürlü başlık, şahısa hakaret" v.s. eski nesil olunca göz yumuluyor. ben olabildiğince dikkat ettim ama gel gör ki, gözlerine battık. şimdi ne mi yapıyorum? çaylağım işte kendim yazıyorum kendim okuyorum. belki bunu okuyabilen moderasyon üyesi varsa, bir yerleri kabarıyordur. taraflı moderasyon sizi.
  ... grafikirimgeldi