1. ?.
  beşiktaş' ın kadrosunu yenileyip, genç ve gelecek vaat eden isimlerle anlaşması.
  1 ... legend of the stranger
 2. 1.
  yalan da olsa fenerbahçe'nin galatasaray'ın adının yıldız futbolcularla anıldığı bir ortamda, hala lens'den coulibaly, bilmem nerden tomas sivok, zapatocny gibi futbolcularla uğraşan beşiktaşın adem dursun'lu,youla'lı,fahri'li kadrosuna geri dönmesiyle sonuçlanacak revizyondur.o kadro da tam bir revizyondu zaten.

  dün borsaya 4 stoper,2 sağ kanat,1 sol kanat ve 1 de ön libero olmaküzere 8 ilginç ve defansif futbolcunun ismini veren bir klubün revizyondan anladığı zaten çok da doğru olamaz.alt yapıdan kazandırdığın onca futbolcu varken hala bilmem kaçıncı sınıf futbolcunun peşine düşüşmüşsen yapılabilecek fazla birşey yoktur eminim.

  ibrahim kaş'ı kaybettiler aydın karabulut'a birşey olmaz umarım.
  3 ... rc cola
 3. 2.
  Acil olaraktan futbolculardan önce yönetici kadrosunda ( yıldırım demirören ve sinan engin başta olmak üzere) yapılması gereken eylem.
  1 ... tutsikimiyancek
 4. 3.
  revizyon kelimesi ile beşiktaşkımı yanyana görünce, sonucta her sene transfere yatırdıkları bizim için normalleşmiş çöpe giden milyonları düşünmüyor da insan, sinan engin ile yıldırım demirörenin istifasını filan düşünüyor.

  ama olmamış istifa etmemişler. revizyon da zaten hep vizyon da kalıyor, mesela higuien'e ne oldu kimse bilmiyor, adamı kiraladılar. gelsin oynasın iyi bir oyuncu olduğunu biraz takip edenler anlar. ancak ertugrul sağlam gibi, veya sinan engin gibi menejerliği menecerlik oyunu sananlarla bir yere varamayız.

  bize lazım olan ruh, o da şu an da sadece holosko da var, gerisi vizyon.
  3 ... borcu
 5. 4.
  hep kötü yönde gelişir bu revizyon. takımı iyileştireceğiz denir. ardından fransa liginde küme düşmüş lens'in defans oyuncusu alınmaya çalışılır.
  ... el cordobeslerin yedincisi
 6. 5.
  yıldırım demirören başkanlığındaki beşiktaş revizyona gitmez. parasını sokağa atar. ya da parası yoksa bilinçsizce kişilere borçlanır.
  ... vurursa gol olur
 7. 6.
  beşiktaşın 5 sene daha iflah olamayacağının habercisidir.
  ... kevin
 8. 7.
  beşiktaş'ın 2003 yılındaki şampiyonluktan sonra bir daha şampiyon olmamasının nedenlerinden biridir. her sene neredeyse sil baştan oluşturulan kadrodan ilk senede şampiyonluk bekleyen beşiktaş yönetiminin büyük hatasıdır.
  ... minik mavi balina
 9. 8.
  fenerbahçe ve galatasaray'lılar gönüllerini ferah tutabilirler. zira erevizyon(eurovision) ve revizyon arasanda ki farkı ancak 5 yılda kavrayabilen yıldırım demirören'in, erezyon ve revizyon arasında ki farkı kavraması en az 5 yıl daha sürecektir.

  (bkz: yıldırım demirören'in aydınlanma devrimini tamamlaması)
  3 ... huznun isyan olsun
 10. 9.
  beşiktaşın her sene yaptığı hadisedir. her zene birbiriyle alakasız tipleri biraraya toplayıp şampiyon olmaya çalışıyoruz.

  (bkz: yeter yıldırım demirören)
  ... sarp