1. 1.
  beşiktaşın türk futboluna ambargo koymasıyla oluşabilecek hadise..
  -3 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 2. 2.
  kurulmuşları var:
  (bkz: febe futbol federasyonu)
  (bkz: gese futbol federasyonu)
  1 -1 ... hyperion
 3. 3.
  fenerbahçe'nin federasyonunu kıskanan beşiktaş camiasının ileride kuracağı birliğin adıdır.
  1 ... tttddd
 4. 4.
  yok artik devenin nali...
  1 -1 ... b2dalo
 5. 5.
  jimlastik kulübü'nün güneş gören güzel bir yere koyularak, mütamadiyen sulanması sonucu ortaya çıkacak kurum. (bkz: #1629568)
  -2 ... cadu
 6. 6.
  son dönemde yerini febe futbol federasyonu na kaptırmış oluşum. hayır benim anlamadığım,önce seyircisiz bir ceza veriyorsun x takıma, daha sonra da seyircili olarak 60 bin kişilik yere * * alıyorsun maçı. deplasmanın deplasmanı oluyor bir bakıma diğer takım için! * zira evsahibi statüsünde oynayan takım 50 bin kişi, diğer takımada yüzde 5 lik pay * vermen senin ne kadar adil bir seçim yaptığının kanıtı. cezayı ödüle dönüştürmede üzerinize tanımam. ağlayanlar kazanacaksa bu futbolda, üzerine de tur atma primi ekleyin!
  4 -1 ... serander
 7. 7.
  uyelerinin jimnastikcilerden olusacagi muhtemel federasyon....
  -1 ... dahii
 8. 8.
  beşiktaş' ın hükmen mağlubiyeti sonrası yapılan kıyımda ses çıkartmayıp, kendilerine bir kaç maç aleyhte düdük çalındığı zaman matematik dersinden zayıf almış sınıf ineği gibi böğürerek ağlayan spor sevmeyen fanatiklerin ütopik düşüncesi.
  2 ... soothsayer
 9. 9.
  anti tez olarak devam eden olusumdur. nitekim fenerbahce- bjk kupa macı rövansı oncesinde 2 mac verilen runje nın o mac akıllara gelerek 1 saat icinde cezasının indirilmeside buna ornektir. zaten verilen hakemide bjk belirlemiştir papermoon denilen mekanda.
  ... kirmizi_pazen