1. 1.
  Bursa Ekmek ve Besin Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  1979 yılında Bursa halkına kaliteli sağlıklı ve ekonomik ekmek ile un ve undan mamul yiyecek maddeleri üretmek özere kurulmuş olup 1982 yılının Nisan ayında üretime geçmiştir.Organize sanayi bölgesi'nde 13500 metrekare arazi üzerine 6500 metrekare kapalı alan olarak inşa edilmiştir.4 adet tünel tipi tam otomatik ekmek üretebilen tesis bulunmaktadır.
  BESAŞ A.Ş. BURSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa halkına hizmet vermek ekmek fiyatlarında aşırı ve haksız uygulamaları önlemede etkin olmak amacıyla kurulmuş iktisadi bir kuruluştur.Üretim mevcut durumda iki vardiya çalışmakta olup Francala,kepekli,ayçekirdekli ve çavdarlı ekmek,ramazan ayı içerisinde de ramazan pidesi üretimi gerçekleştirmektedir.Bir vardiya ortalama günlük üretim 80.000 (400 gr) adettir.

  TS en ISO 9002 KALiTE SiSTEM belgesi,TS EN 9000-2000 KALiTE YÖNETiM belgesine sahiptir.Tüm hammadde ve hizmet alımlarını kamuoyuna açık ihale ile almaktadır. Üretim amaçlı kullanılan hammaddelerin fiziksel,kimyasal ve mikrobiyolojik kontrolleri laboratuarşarda yapılmaktadır.
  Reyon,bakkal,resmi kurum,özel kuruluşlar ve perakendeci zinciriyle tüketicilerine ulaşmaktadır.Taşıma,güvenlik ve silo bölümleri özelleştirilmiş olup bu hizmetler taşeron firmalar tarafından yürütülmektedir.Raf ömrü uzun yeni ürünler üretilmesi ve ürettirilmesi hedefi doğrultusunda Besaş markalı 6 çeşit ürün sepeti eklenmiştir.BESAŞ MANTI,BESAŞ SÜT,BESAŞ UN,BESAŞ KÖY ERiŞTESi,BESAŞ MAKARMA,BESAŞ KEMALPAŞA TATLISI.
  Osmangazi,Yıldırım,Nilüfer,Güzelyalı,Mudanya,Demirtaş,Gürsu,Çalı,Akçalar, Panayır,Ovaakça,Kurşunlu,Kumsaz beldelerinde ekmek satışları yapılmaktadır.
  MiSYON-Kaliteli,sağlıklı,ekonomik ekmek ve unlu mamuller üretmek;
  ViZYON-Türkiye'de ekmek ve unlu mamuller üreten firmalar arasında ürün ve hizmet kalitesi ile fark edilen lider bir firma olmaktır.
  1 ... italiano
 2. 2.
  ekmeğin ekmek olduğunu anladığım tek türüdür. Ayrıcada ucuzdur öğrenci için en iyi bi şeydir, ama sıcak yakalayan yoktur kendisini
  4 ... capanoglu
 3. 3.
  ayçekirdekli ekmeği ile şampiyon isimli küçük kek çeşitleri muhteşemdir. ayrıca fiyatları ucuzdur.
  ... kullanici adimi unuttum
 4. 4.
  ekmeği diğer fırın ekmeklerine göre daha doyurucu, daha diri ve daha lezzetli olan ekmektir. bu arada bu ekmeği devamlı tüketmek (diğer ekmeklere göre daha lifli sanırım) kabızlık problemine de ciddi anlamda iyi geliyor. böyle bir sorunu olan varsa ekmeğini klasik fırın ekmeğini besaş ile değiştirsin. (ben böyle çözümünü buldum da)
  1 ... dalgamaya