bugün

mandelkepcekaldiracinin gerçek hali
mandalkepcekaldiraci nı isteriz diyerekten tepki verdiğim yazar. sonradan düşündüm de ne gerenk var böyle şeylere.. bu arada eğer hatunsa buradan söylüyorum.kendisinden özür dileyeceğim
EK: AŞAĞIDA DiLEDiM.
(bkz: değmesin yağlı boya) * * * * * *
10 numara'daki zirvede, kendisi için süslenip püslenen, her sarışına "işte bu o" diyerek bakan, heyecandan yerinde duramayan bir yazarın varlığını bilseydi, büyük ihtimalle zirveye katılacak olan yazar.
çok mütevaziyim diyen yazar. hoşgelmiş yeniden ne diyelim.
(bkz: merhaba televole)
karpuzkabugu ile aynı anda tatilden dönünce fısıltı gazetesi olarak hemen "beraber mi tatil yaptılar acaba ?" gibi soruları akla getiren yazar.
"DAHA KALDIRACAKTIN" DEMEK iSTEDiĞiM YAZAR. "KALDIRMADAN NiYE NiCKiNi DEĞiŞTiRiYORSUN SEN BAKiM" DiYE DE SiTEM EDERiM FORMATA UYDURARAK(!).
(bkz: hakkında bu kadar entry görünce kaldırdı sandığım yazar)
VE TABi Kiiii; ÜÇÜNCÜ NESiL ÇAYLAK.
(bkz: bernama değdirdiler)
geçen haftanın en kötü entrylerinde iki haftadır entrysi bulunan başarılı yazar.*
BENiM EŞŞEK OLDUĞUMU BANA iSPAT ETMiŞ YAZAR. KENDiSiNDEN BURADA TÜM YAZARLARIN ÖNÜNDE ÖZÜR DiLEDiĞiMi AÇIKLAMAK iSTiYORUM. KENDiSiNi RENCiDE ETTiĞiM BEYANLARIMI BANA iSPiYONLARSANIZ HEPSiNi SiLECEĞiM. SESi GÜZEL AMA YAŞI GENÇ SANIRIM. YAPTIĞIMIZ BU KÖTÜ HAREKETLERi DE HAK ETMEDiĞi KANAATiNE VARDIM.
BURADAN TEKRAR ÖZÜR DiLEYEREK KOCA BiR EŞŞEKOLDUĞUMU KABUL ETTiĞiMi BiLDiRiRiM.
çaylaklık cezasından sonra biraz daha akıllı, usturuplu, okumaya değer entrylerini beklediğimiz uuser.
motor gibi entry girmesini istediğimiz yazardır. madem çaylaklıktan kurtuldu, bizi motor hızında girdiği entryleriyle bilgi manyağı yapsın isteriz.
"sözlüğe gelip, o güzel yüzünü gösterse, entrylerinde ne kadar muhteşem, ne kadar seksi, ne kadar zeki, ne kadar kaldıraç olduğunu gösterse de, bizde eğlensek" dedirten yazar.
(bkz: sevişmek istediğim yazar)*
...... (bkz: öldü)
(bkz: fakemiş lan)
http://img261.imageshack.....php?image=ssbernapl9.jpg
çok uyardım çok.. bunu demekten nefret ediyorum ama; (bkz: ben demiştim)

tanım: sözlükte sazan avı operasyonunu başarıyla tamamlayan eski yazar.
isyankar yazar. fake olsa da sanırım bu kadar kötü hareketi hak etmemişti. ben kendi adıma istemeden yaptığım kötü hareketler için özür diliyorum. Ne yalan söyleyeyim, msn den konuşurken aklı başında biriyle konuştuğum belli oluyordu. o sebeple daha da üzgünüm. sanal oyunlar için gerçek insan kalbi kırmak çok iyi bir şey değil. Abazan olan ben değilim, onu da söyleyeyim de...