bugün

milletin kafasına gaz fişeği atmak gibi ilginç bir görevi olan, bu görevini yerine getirirken katil olan sayın abimiz.
Yurdumuzu içerideki düşmanlara karşı savunan bir kahraman olan polisimizdir.
14 yaşında hayatını kaybeden bir çocuk üzerinden ideoloji olarak sidik yarıştırılmaz. Ne vicdana ne genel ahlaka nede hiçbir insani düşünceye uymaz bu davranış.

Yıllardır gün aşırı aynı şeyler yapılıyor hakaret ediliyor kimisi de berkin elvan üzerinden kendi ideolojik haklılığını göstermek istiyor. ikiside doğru olmadığı gibi diğeri daha bir iğrenç daha bir aşağı.

Şu telefonları tabletleri bilgisayarları elinize aldığınızda vicdanınızı bir köşeye bırakmayın allah aşkına. Hayatın belli bir döneminde yaşadığınız şartlar dahilinde siz hepiniz çocuklarınız aileniz herkes bir yerlere kanalize olabilir. Ve bunu siz seçmezsiniz toplum ve içinde bulunduğunuz şartlar sizi güdüler istesenizde istemesenizde doğru veya yanlış fikirler edinirsiniz. Ki bahsettiğiniz hakaret ederek "kahraman" olduğunuz kişi gerçekten 14 yaşında bir çocuk.

Yapmayın... Hayat acı tecrübelerle dolu.
sokağa çıkmak zorunda bırakılan bir halk ve o halka baskı uygulamak zorunda bırakılan polisler,
insanlar neden asıl suçlulara başını çevirmez.
paralı akp militanıdır. ışid teröristi gelse taşağını emer.
MÂiDE-32: işte bu nedenle isrâiloğulları'na şöyle yazmıştık: Kim, bir cana veya yeryüzünde bozgunculuk çıkartmaya karşılık olmaksızın, haksız yere bir cana kıyarsa, bütün insanları öldürmüş gibi olur.
kasti yaptıysa orospu çocuğunun tekidir.

tıpkı rahmetli savcı mehmet selim kiraz'ı şehit eden terörist piçler gibi.

amaç bu ülkede gündem değiştirip bu ülkenin enerjisini gerçekten başka yönlere kanalize etmek...

edit: polise taş atanlarda aynı derecede orospu çocuğudur...
Potansiyel bir terör örgütü üyesi olan polise saldırmakta olan bir genci ortadan kaldırmış olan şanlı polisimizdir.

Şimdi gelip 15 yaşında diye çocuk diyecekler,ne yaptığını bilmiyor falan diyecekler ama herkes biliyor ki o yaştaki bir genç,doğruyu ve yanlışı ayırt edecek yaştadır.o yanlışı seçti.

Çatlasananız da patlasanız da bu hakikattir.
iyi nişancıymış tebrik ederim.
14 yaşında çoçuğun attı taşı atom bombasını sanıp ceylan önkol gibi hedef gözetilerek vuran ve bir türlü tespit edilemeyen kişiliktir.
Eli öpülesice polistir.
Amına koduğumun piçi, biraz daha yaşasa kaşlarından yeni bir organizma peydah edecekti.
(bkz: adam)
Nefsi müdafaa yapmıştır taş atana çiçek atılmaz.
üstün hizmet madalyası takılması ve amirliğe terfi edilmesi gereken memurdu.
Allah evlat acısı yaşatmasın daha eğriyi dogruyu bilecek yaşta bile değildi o çocuk.
potansiyel bir teröristi etkisiz hale getirerek,vatani görevini yerine getirmiş olan polisimizdir.

ne kadar teşekkür etsek azdır.vatan sana minnettar.
(bkz: adam)
kahramandır. terörist giberten içişleri bakanı yemin ederken hdp ile aynı anda salonu terkedenlere dert olan polistir.
hiç kimse demesin bu çocuk ekmek almaya giderken öldürüldü diye. sizin de çocuğunuz olsa böyle bir kaos ortamında çocuğunuzu ekmek almaya gönderir misiniz ? her ne kadar polisimizi suçlu olarak görüyorsanız, aynı oranda da berkin elvanın ailesinin de suçu vardır.
Berkin Elvan kafasına bir gaz kapsülünün denk gelmesi ile komaya girmiştir.
Berkin elvan'ı vuran polis, eminim ki elindeki gaz silahını bir kişinin,özellikle de bir ergenin kafasına hedefleyecek kadar cani biri değildi. O da Berkin Elvan'ın ağabey dediği, örgütçü ağabeylerin çıkardığı olaylara yanıt vermek için oradaydı. Belki gerçekten burada bazılarının dediği gibi, Berkin Elvan büyüdüğünde örgütçü, terörist, katil de olabilirdi. Bunu biz bilemeyiz. Ama 15 yaşında bir çocuğa yok şöyle yok böyle, yok polise sapanla taş attı diye saldırmak delikanlılığa yakışmaz.
Onu oraya götüren ağabeylerine istediğiniz kadar sayın, ben sayıyorum zaten.
bazı densizlerin postallarını yalamaya doyamadığı bir polis memurudur. bunlar yalamaya alışmış; polis 14 yaşında birini öldürür, öldüreni yalarlar, "liseli" deyip geçeceğimiz yaşta birini -öldürülmesine rağmen- hala linç etmelere doyamazlar, o polisi göstericilerin üzerine hunharca saldırtan emniyet müdürü fetö'den açığa alınır, açığa alanları yalarlar; insan yalakalığa, gaza gelmeye alışmayagörsün, yarın daha olur olmaz kimleri yalarlar, allah bilir.
Madalyayı hak eden polistir.
çocuk olsada teröristtir evet bende çocuk oldum ama devletin polisine taş atmadım.
Amerika polisine “höyt” demeyi denesenize? Yapamazsınız. Adamı sikerler sikerler. Siz anca bizim merhametli polisimizi taşlarsınız. Onun merhametini kullanırsınız. işler beklediğiniz gibi olmadığında da çirkefliğe başlarsınız.

Polisimize gerekli yetkilerin verilmesinden yanayım. Yaş fark eder mi? Etmez bana göre. Ha 15 ha 55. Ne yaptığı önemli. Koruyan da koruyan da polistir. Ya bizi korur ya da insanlardan bizi korur.

Ayrıca eren bülbül Kardeşimizi neden bu kadar konuşmadınız? Size diyorum size! Neden? Solcu olmadığı için mi? Kürt olmadığı için mi? Vatana ihanet etmediği için mi? Polis taşlamadığı için mi? Terör örgütünden olmadığı için mi? Gerçekten merak ediyorum.

görsel

Üstteki fotoğraf ile berkinin fotoğrafını kıyaslayınız lütfen.
idam edilmelidir. Bir çocuğu ekmek almaya gidiyor diye vurmak nasıl bir vicdansizliktir.
güncel Önemli Başlıklar