bugün

(bkz: yav he he)

Bi Siktir git dedirten komünist zırvası.
Doğuda ölse ölsün terörist çocuk dersiniz batıda ölünce kahraman oldu.
Savcımız yaşasaydı belkide çocuklarının 23 nisan kutlamasına gidecekti. Çocuklarının gözlerinin içi gülecekti belkide.
Ama pardon biz teröristleri desteklemeliyiz. Adalet sarayına silahla girmeliyiz Falan mesela.
Kendi suçluluk duygusunu başkalarına yüklemeye çalışanların söylediği bir laf. Ortalığı savaş alanına çevirerek vatandaşın ekmek almaya gitmesini tehlikeli bir olaya çeviren çakma çe guavera arkadaşlar düşünsünler.
Vahşi polis tarafindan vurularak öldürüldüğü için katilamamiştir.
senin bütün milli değerlerini hiçe sayan biri 23 nisanını kutlar mıydı acaba? kendileri teşrif edemeyeceklerinden dolayı, tüm toplumu ilgilendiren bu büyük sorunun cevabını hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.
polislerin insanlarımızı tekmelemesi suç değil berkin elvan'ın molotof atması mı kötü yazık size! hukukun uygunlamasını istemek suç mu olmuş lan ne biçimsiniz siz?! hukusuz bir biçimde halkımızınn parkını yıkmaya çalışmak ağaçlarımızı katletmek yazık size, yazık beyin yok?! polis limon sat onurlu yaşa!!!
teröristi destekleyen teröristin açtığı bir saçma başlık daha, az daha dayan, sorulacak bunların hesabı.
(bkz: kafa siken solcu zırvaları)
akapeli teröristlerin üşüştüğü yer efendim yazık! yazık bu akapelilerde sikie sürülecek beyin yok!! asıl siz gibiler su testisi yolunda yok olacaksınız şerefsiz herifler! sizin arkadaşınız da 269 gün ölümü direnseydi görürdüm sizi ben!!
Devlet faşizmine değil terörden beslenen orospu çocuklarına kurban gitti.
Ayrıca, Berkin'in babası Sami Elvan bile "benim çocuğum ekmek almaya gitmiyordu." diye açıklama yaptı ama bazı şirincik komünistler olayı dramatize etmek için hala aynı yalanın arkasına sığınma gereği hissediyor.
"foşik hökömet börkön'ö öldördö"

ben bu hükümetin faşistliğine sokayım. Sanki mussolini hükümeti amk.

Siktiğimin çakma çe gavaraları.
Ama yaşamadı. Küçücük çocuğun canını aldılar, canınız çıksın..
olaya böyle bakarsak asla sonu gelmeyecek durumdur. zamanında gerekli denetimle yapılsaydı, soma'da ölen madencilerin çocukları da bu bayramı daha sevinçli kutlayabilecekti. 300 küsür aile.
evet kandırılmış, faşist hükümet evet aynen böyle efendim! asıl siz kendi yalanlarınızla berkin elvanları karalamayamayacaksınız!!! yarın öbür gün tayyoşunuz berkin konusunda kandırıldık derse görürüm ben sizleri kesin o zaman da bir paralel yapmış olur! yazık beyinsizler!!
güncel Önemli Başlıklar