1. 1.
  eyleme katılmış olsada bir çocuk olduğu için böyle şeyler denmemeli, zira siz onun yerinde olsaydınız ki aynısını yapacaktınız.
  4 -4 ... dr animo
 2. 2.
  bim poşetinin kazanacağı versustur. en azından ülkeye zarar vermiyor.geri dönüşebiliyor. he ama vücutta toprakta börtü böceğe yem oluyor o da faydalı. bilemedim şimdi.
  6 -5 ... laik beyefendi
 3. 3.
  (bkz: eren bülbül) hakkında herhangi bir solcunun kötü konuştuğunu gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü solcu için çocuk çocuktur- pkklı faşistlerle socuları bir tutmayın- lan çocuk 14 15 yaşında kasten öldürüldü. Çocuk lan bu çocuk.
  2 -3 ... ebu zindik
 4. 4.
  bim poşetinin geri dönüşümü olur da; diğer velet gibi mayası vatana düşmanlıkla yoğrulan serserilerin geri dönüşümü olmaz.
  5 -3 ... nardaninciler
 5. 5.
  iğrençsiniz, insanlığınıza tüküreyim. çocuk öldü be çocuk. ne ara bu kadar kötü oldunuz. sinirden gözlerim doldu. özgürlük için eşit haklar için gelecek için uğraşan bütün insanlar sizin gibi soysuzlar için mi uğraşıyor. değmezsiniz hiçbir şeye. evlat acısı demek neymiş görmeniz lazım sizin.
  -1 ... flatliner
 6. 6.
  Lan o bim poşetinin geçtiği fabrika düzenlemesini görseydik yanında takım elbise giyerdik. Tabiki bim poşeti. O baskı o incelik, aksisi bile düşünülemez.
  2 -1 ... kale3112
 7. 7.
  bir ırkçının ıq düşüklüğü olan durumdur.
  -2 ... tarkan filmindeki ahtapot