bugün

El kadar çocuğun bir siyasi kişiliği olamayacağını bilmeyen artıktır.yazık.
üzülen fars artığının çekemediği insandır. demokratik özgürlük kardeşim herkes fikrini istediği gibi beyan eder ifade özgürlüğü var. ayrıca o teröristti lan.
yalandır kanıtları vardır. elindeki sapanın üzerinde pkk nin yazısı bizzat görmüşümdür.
Keşke gerçekten masum bir çocuk olsaydı.
ulan el kadar çocuk dediğin sapanla benim polisime askerime taş atıyordu. ve el kadar çocuk dediğin pkk sempatizanı çıktı ben o teröristin neyine uzulecem andaval mısın kardeşim.
memleketin %50 sini oluşturmaktadır. ayrıca bu insan artıkları nemli ve gün ışığından uzak bölgelerde sporlanarak ürerler. fungi ve memeli karışımı olarak da bilinirler. bazı türleri zehirlidir. yiyince kafa yapar.
El mi sallıyoruz. Ne üzülecem piçe.
senin polisin dediğin görevini yapıyordu camide bira içenlere ve kendisine bir ağaç yüzünden hükümete nispet diye eziyete uğrayan benim canım polisim sırf sen rahat uyu diye pkk tarafından uykusunda vuruldu şerefsiz. @katiluyu sana diyorum.
Yahu şu ona üzülmediler buna üzülürler yada ona üzülenler buna neredesiniz geyiği bir türlü bitmedi.
Bu ülkede ideolojik çalışır vicdanlar asıl sorun bu bence.
Çünkü olayları ayrıntısıyla görebilecek ve empati yapacak şekilde eğitilmedik.
Kaldı ki burada iki milyar kişi üzüldüm dese de o çocuk geri gelmeyecek artık.
Ölen diğer binlerce insanın geri gelmeyeceği gibi.

Tabii şu da var insanların arasında bir gizli anlaşma gibi " sen benim ideolojik vicdanımı tatmin ettiğim kaybıma üzül bende senin kaybına üzüleyim de karşılıklı üzülelim "
Bu belki insanların arasındaki uçurumu atmak için etkili olabilir lakin üzülmek duygusundaki samimiyeti iyice yok ettiği kesin.
Ne üzüleceğim ulan seni gidi küçük terörist.
ne berkin elvanmış arkadaş başlarım sizin hümanizm şekilciliğinize.
Yorum bile yapmaya değmeyen bi paylaşim Ölmesi gerekliydi turk polisi foğrudan şaşmaz.
Küçücük çocuğun eline molotof verip, yüzüne maske takanlardan ve o çocuğun ölümünden siyasi rant güdenlerden daha insandır.
neden üzülelim ben 15 yaşındayken nasıl düşünüyorsam şuan da öyle düşünüyorum. ne güzel işte erkenden öldü 2 3 esnafın dükkanı harabe olmaktan kurtuldu.
üzüldüm azıcık. vatan haini solcu, pkk, komünist itin evlatlarının propoganda malzemesi oldu oysa biraz eğitimle aslan gibi çocuk olurdu.
alttaki entrylere hiç bakmadan direkt başlığı açanı eksilemek gerek bu tarz durumlarda.

ölü üzerinden siyaset ve prim yapılmaz, bunu bir öğrenemediniz gitti.

çocuğun ismini canlandırıp aptal saptal insanların altında iğrenç yorumlar yapmasına vesile olmaktan keyif mi alıyorsunuz anlamadım ki.
Lan şu başlık 2 ay önce açılsa hepiniz sövüyor olurdunuz yok o çocuktu yok masumdu diye .

şimdi bakıyorum da, herkes terörist demiş.

noldu gerçekleri şehit ailelerinin yakarışından sonra mı akıl edebildiniz??
samimiyetsiz yaratıklar.

artık değil, normal insandır o.
insan artığı değil leş parçası paçavra.
bir taneside benim bunlardan,

pkk şov olan,apo posterlerinin altında atatürk büstüne çıkıp oturan terörist eniği için üzüleceğiz öyle mi?
oldu görürsem söylerim.
https://www.google.com.tr...7#imgrc=gD5hQRSENYrBcM%3A

https://www.google.com.tr...7#imgrc=k2AMZT6mw1Bj8M%3A
O "artık" bendirim.

Hayatın ve bu insanlığın gidişatına baktıkça boşveriyorum herşeyi, çünkü nerede önem seviyesi yüksek bir haber alınsa umursanmaz önemsenmez.

Ulan bu ülke kaç yiğit doğurmuş o yiğitleri şehit vermiş,sen gelmiş burada berkin elvan diyorsun.

Bunu geçtim çocukları çok düşünüyorsan Filistin'e, Suriye' ye Afrika'ya bunları da geçtim ülkende nice açıktan ölen çoluk çocuk var lan bunları bi gör artık bu kadar mı bencilsin.
üzülmedim abi zorunda mıyım. sizin demenizle mi insan artığı olacakmışım.
veletin nesine üzüleyim ?
Zerre kadar üzülmüyorum,üstünden prim yapana da gülüyorum.bunun için pkk sempatizanı yapacaksanız da buyrun.
hangi berkin sapancı, molotofçu berkinmi.
Terorist sevmeyen vatan evladidir. Orospu cocugu degildir.