1. 1.
  berkin elvan bir halk çocuğudur halktan sizden bizden birisidir.
  halkın umudun çocuğudur.
  ve yüreğimizdeki yaradır...
  7 -24 ... tarkan filmindeki ahtapot
 2. 2.
  Evet pırıl pırıl bir halk çocuğuydu kıydılar. Ama berkinimiz kalbimizde yaşıyor.
  2 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 3. 3.
  mezarında rahat bırakın şu çocuğu. polis tarafından anayasasında ölüm cezası olmayan bir devlette canice öldürülen 14 yaşında bir çocuktur.

  siz böyle yapıp polisi hükümeti tepenize çıkardıkça bir gün bunun ucu size de dokunacak. o ölen çocuklar sizin tanıdıklarının çocuklarınız, yiğenleriniz olacak. bunu anlayamayacak kadar cahil olmanız ise ülkenin seviyesiyle alakalı.

  yaşayarak göreceksiniz yakında.
  8 -7 ... modern zaman filozofu
 4. 4.
  --spoiler--

  Berkin Elvan dosyasında tek bir polis değil bütün sorumlular yargılanmalıdır! Berkin vurulalı 1879 gün oldu! #BerkininKatiliYargılansın

  --spoiler--
  2 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
 5. 5.
  berkin elvan bir halk çocuğu
  3 -8 ... fokus
 6. 6.
  Bu çocuğun Kahramanlığını biri bana anltsın . Bu sözüm yanlış anlaşılmasın , hiçbiri çocuğa yapılan yanlışı affetmem ve çocuğun bir sembol olarak kullanılmasınıda doğru buluyorum. Onca insan kaybettik kahramlıkla yads adi bir pusuda ,onca çocuk kaybettik belki hastalıktan belki kaza sonucu. Her bir çocuğun yeri ayrıdır bende ama gelip çocuğu bir amacın sembolü yapıp duygyu kasmak ve aynı zihniyetteki insaların o amaç uğruna birşeyler savurmasının boş geldiğini düşünüyorum. Eğer çocuklara o kadar sevginiz varsa tüm çocuklar için bir çaba bir birlik gösterin. En azından ayda belirli bir miktar bunu yapan derneklere yardımda bulunun. Bırakın o amaç uğruna savunduğunuz lafları , gidin de hala yasayan çocukları kurtarın.
  5 ... arkeles
 7. 7.
  berkin elvan halk çocuğundan ziyade masum bir çocuktur. bir çocuk olduğu için şahsına laf söylemek bana düşmez tek söyleyebileceğim nurlar içinde yatmasıdır. benim asıl söyleyeceklerim o çocuğun o ortamda bulunmasına yol hazırlayan ve göz yumanlardır masum bir çocuk üzerinden siyaset yapanlar ideolojilerini yüceltmeye çalışanlardır. çıkaralım artık at gözlüklerimizi daha güzel bakalım daha güzel görelim hastalıklı insanların ve ideolojilerin peşinden gitmek yerine üzerinde bulunduğumuz vatanı nasıl daha güzel hale getirebiliriz bu olsun ortak noktamız. yoksa daha nice insanlar berkin elvan, savcı selim kiraz, eren bülbül, ali ismail korkmaz, yasin börü, fırat çakıroğlu gibi kundaktaki yavrumuz bedirhan mustafa ve annesi gibi masum insanlar mahrum kalır bu hayattan.
  3 -2 ... brendanbold
 8. 8.
  Allah rahmet eylesin ama iyi niyetli biri değildi. onu da söylemiş olalım.
  8 -5 ... iskit saka fatih
 9. 9.
  Halkı malkı bilmemde halktan kastınız Dhkpc ise evet bir halk çocuğuymuş.
  4 -3 ... benimhalaumudumvar
 10. 10.
  iyi niyetli biri değildi.

  Kürt zaten yüksek ihtimal örgüt için oradaydı

  Tabi buradan tüm gezi parkına pkk diyorum anlaşılmasın sonuçta pkk her yerde provokasyon yapıyor.
  6 -2 ... ismail gaspirali