1. 1.
    bunlar orospu evlatlarıdır, unutmadık gezi'de fethullah hocalarınınkini ağızlamalarını. unutmadık pkk başı apo'ya dizdikleri methiyeleri. bunlar ensarcı piç kurularıdırda. tecavüzcüye, hırsıza gıkları çıkmaz, ölmuş gitmiş çocuğun arkasından atıp tutarlar.
    2 -8 ... sinirleniyorum yine
  2. 2.
    fetöyü ayrı o piçi ayrı sikeyim. bu ülkeye kim zarar veriyorsa ayrı ayrı sikeyim.
    5 -3 ... laik beyefendi
  3. 3.
    ölen biri üzerinden hala idoloji kasanlara dert olmuştur keşke aynı hassasiyeti diğer çocuklarımıza da gösterseler ama olmuyor.
    1 -1 ... locke
  4. 4.
    bunların anneleri ve bacılarının üzerinden fetö'nün imamları geçmiştir. çoğu tayyiban'da böyledir.

apo'ya sayın, fethullah'a hoca derler. ancak ölmüş gitmiş çocuğun arkasından atmaya yer götleri.
    -7 ... sinirleniyorum yine
  5. 5.
    apo ya sayın fethullah a hoca diyenleri ayrı berkin i savunanları ayrı sikeyim.
    5 -3 ... laik beyefendi
  6. 6.
    sanırım sözlükte bir teröriste laf etmek namussuzluk oluyor.
    4 -3 ... entente cordiale
  7. 7.
    12 eylül zihniyetini de ayrı ayrı sikeyim hepiniz ırkçısınız...
    -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
  8. 8.
    apoluk yapma apoluk.
    1 -1 ... entente cordiale
  9. 9.
    berkinin attığı taş sözde polisin insanlara attığı taş şiddet orantısız güç kuvvet denemesi etmeyecektir...
    sözde polisin en silahsız insanlara bile uyguladığı zulüm evet...
    1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  10. 10.
    reisçilerdir, bunlar gezi'de fethullah hocalarınınkini ağızlamış, pkk başı apo'ya methiyeler dizmişlerdir. barzani'yi alkişlamalarını unutmadık.

ölmüş gitmiş çocuğun arkasından atmayı bilirler ama.
    1 ... sinirleniyorum yine