1. 1.
    Normal insan olsa o kadar kiloyu veremezdi.
    22 -29 ... kemalno
  2. 2.
    Adamın en çok oylanan entrysi şu olunca her zaman tutacağını sanmış herhalde. Sakin ol kardeş, ulupuan nakde falan çevrilmiyor. Hoşgeldin.

(#32557911)
    16 -3 ... pozitifsemptom
  3. 3.
    Kaşıntılı bir başlık.

Anne ve baba olduğunuz zaman sizin de diyetisyenleriniz olacaktır. elinizdeki telefon veya tablet yüzünden Çocuğunuzun diyetisyen olacağının farkına bile varamayacaksınız.
    3 -6 ... cockolate
  4. 4.
    yapacağınız mizahı sikeyim sizin ben, ne ölüye saygı var, ne diriye.

15 yaşındaki çocuğu dağ kadrosuna sokup terörist yaptınız. istanbul'un göbeğinde.

anayasasında ölüm olmayan bir devlette polis tarafından öldürülen yaşı kesin çakma davalar ile büyütülüp 18' gösterilemeyecek kadar küçük bir çocuk.

velev ki anayasamızda idam var olsaydı, 18 yaşından küçük birine uygulanması söz konusu değildi. 16, 17 falansa boyu da kurtarıyorsa 18'e büyültüp astıkları da oldu. (bkz: erdal eren)

öldürüldü ve devlette bunu meşru kıldı.

insanlığınızdan utanın derdimde kalmamış zerresi. yazık.
    10 -11 ... modern zaman filozofu
  5. 5.
    Berkin hakkında söylenecek tonlarcasına söz varken açılan başlık bu olmamalıydı. Ülkemizde öldürülen insanlar üzerinden yapılan politik siyaset kadar çirkinini henüz görmedim.

Bir türkçü olarak hatta bir insan olarak şunu söylemem farzdır. 15'inde mezara girdi. Hiçbir açıklaması hiçbir bahanesi olamaz. Dağda değildi şehir merkezindeydi. Taşta atmış olabilir. Ben de gaz kapsullerini hokey sopalarıyla karşı tarafa gönderiyordum. Aynı şey. Ben öldürülseydim türkçüyüm diye savunulacak mıydım? Ya da elimdeki hokey sopası konu dahilinde bile olmayacak mıydı?

Bu biraz "fırat çakıroğlu ava giderken avlandı" veya "fırat çiçek toplarken öldü" demekle aynıdır. Ölen insanları az biraz rahat bırakın. 15 yaşındaki bir çocuğun ideolojisi olamaz.

Umarım uyuyan moderasyon bu başlıkta uyanır.
    Gerçekten inanılmaz çirkin.
    10 -6 ... adberilgen
  6. 6.
    dünyanın en zekice mizah örneğidir. (!)
    1 -1 ... black pearl
  7. 7.
    Ve hep öyle kaldı. Artık martılar yalnız uçuyor.
    Edit: diyet ekmek olamaz mı amk?
    3 -4 ... atanamayan at
  8. 8.
    yok turşucu! olm hassas mevzular da neden bu kadar yüzeysel tespitler yapıyorsunuz. hem ekmek almaya giden diyetisyen olur mu lan. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!
    1 -2 ... judas
  9. 9.
    (bkz: ölümle şaka olmaması)
    (bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)
    -1 ... usualsuspects
  10. 10.
    kimileri de okumadan diyetisyen.
    -1 ... atanamayan at is back