bugün

Normal insan olsa o kadar kiloyu veremezdi.
Adamın en çok oylanan entrysi şu olunca her zaman tutacağını sanmış herhalde. Sakin ol kardeş, ulupuan nakde falan çevrilmiyor. Hoşgeldin.

(#32557911)
Kaşıntılı bir başlık.

Anne ve baba olduğunuz zaman sizin de diyetisyenleriniz olacaktır. elinizdeki telefon veya tablet yüzünden Çocuğunuzun diyetisyen olacağının farkına bile varamayacaksınız.
yapacağınız mizahı sikeyim sizin ben, ne ölüye saygı var, ne diriye.

15 yaşındaki çocuğu dağ kadrosuna sokup terörist yaptınız. istanbul'un göbeğinde.

anayasasında ölüm olmayan bir devlette polis tarafından öldürülen yaşı kesin çakma davalar ile büyütülüp 18' gösterilemeyecek kadar küçük bir çocuk.

velev ki anayasamızda idam var olsaydı, 18 yaşından küçük birine uygulanması söz konusu değildi. 16, 17 falansa boyu da kurtarıyorsa 18'e büyültüp astıkları da oldu. (bkz: erdal eren)

öldürüldü ve devlette bunu meşru kıldı.

insanlığınızdan utanın derdimde kalmamış zerresi. yazık.
Berkin hakkında söylenecek tonlarcasına söz varken açılan başlık bu olmamalıydı. Ülkemizde öldürülen insanlar üzerinden yapılan politik siyaset kadar çirkinini henüz görmedim.

Bir türkçü olarak hatta bir insan olarak şunu söylemem farzdır. 15'inde mezara girdi. Hiçbir açıklaması hiçbir bahanesi olamaz. Dağda değildi şehir merkezindeydi. Taşta atmış olabilir. Ben de gaz kapsullerini hokey sopalarıyla karşı tarafa gönderiyordum. Aynı şey. Ben öldürülseydim türkçüyüm diye savunulacak mıydım? Ya da elimdeki hokey sopası konu dahilinde bile olmayacak mıydı?

Bu biraz "fırat çakıroğlu ava giderken avlandı" veya "fırat çiçek toplarken öldü" demekle aynıdır. Ölen insanları az biraz rahat bırakın. 15 yaşındaki bir çocuğun ideolojisi olamaz.

Umarım uyuyan moderasyon bu başlıkta uyanır.
Gerçekten inanılmaz çirkin.
Ve hep öyle kaldı. Artık martılar yalnız uçuyor.
Edit: diyet ekmek olamaz mı amk?
yok turşucu! olm hassas mevzular da neden bu kadar yüzeysel tespitler yapıyorsunuz. hem ekmek almaya giden diyetisyen olur mu lan. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!
(bkz: ölümle şaka olmaması)
(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)
kimileri de okumadan diyetisyen.
orospu çocukluğuna kapalı bir konudur,siktirgit vasat altı trollüğünü hayatta olan biri üzerinden yap amk saygısız yavşak insan müsveddesi.
(bkz: ölümle şaka olmaması)
(bkz: yavan mizah anlayışı)
(bkz: sakin ol ortaokullu) (bkz: yavan mizah anlayışı)
komik ve eğlenceli bulamadığımız başlık.

ölmüş bir çocuk üzerinden espri yapıp eki eki diye gülebilmek, bunun komik olduğunu düşünmek nasıl bir ruh hastalığı bilmiyorum ki. iğrenç.
polis bir gün seni de kaç ay komaya sokup, öldürürse detaylarını konuşuruz diyetin.

anayasasında ölüm olmayan bir devlette ( ki ölüm olsa dahi en barbar ülkelerde bile 18 yaş altına uygulanmaz)

genç yaşta öldürülmüş bir (çocuk!)'tur. ondan da ölse çocuk. bundan da ölse çocuk.

polis bu kadar yetki alırken. bir gün sizin de götünüzden kan alacak. o gün geldiğinde gülmekten öleceğim ben de.
yıl olmuş 2023 hala duyar kasanlar var.
Kara mizah... Yorumsuz bırakıyorum, ne sövücem ne de teşekkür edicem.
sözlükteki orospu çocuklarını belli eden başlıktır.

size değil sizi adam sanıp seven deger veren insanlara üzülüyorum.
görsel
görsel

Her ne sebepten olursa olsun kanunlar ve toplum önünde çocuk sayılan bir bireyin ölümü komik değildir.

Asıl komik ve acınası olan, Halâ bu konuyla beslenip, ölüleri ağzına pelesenk eden zihniyettir.
15 yasinda cocuga diyet odeten buyuk(!) bir devlet ve bu basligi acmaya utanmayan bir adet mezhebi genis barindiran basliktir.
mizah bu değildir. karşıt görüşlüleri çıldırtacağız diye seviyeyi düşürmeyin. aynı şey size yapıldığında "lan bunun şakası mı olur oç" dersiniz. demeyin.
sözlüğün mizah seviyesinin ne kadar yüksek olduğunu gösteren başlık. gönül isterdi ki berkin elvan yaşasın, çocukların yeri mezar değil sosyal toplumdur. ancak devletine karşı gelen kim olursa olsun hakettiğini bulur.
(bkz: kapsül diyeti)
çoluk çocuksunuz.
ne şehittir ne gazi.. sözünün örneğidir. çocuk yaşta kandırılan, birilerinin çıkarları için hayattan koparılan bir can.
güncel Önemli Başlıklar